Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogyan jelölik az autó gumikon...

Hogyan jelölik az autó gumikon a 4 évszakot?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 13:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én még sosem láttam tavaszi gumit.
2011. jan. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Elso ha annyira nem ertesz hozza akkor hallgass! A 4 evszakos az az amelyet telen es nyaron is egyarant lehet hasznalni!

Kerdeso sajnos nemtudom csak felvilagositottam az elsot!

2011. jan. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
az világos hogy a m+s az téli és használhatom nyáron is.De ha már árulnak nyárit télit és 4 évszakost mi alapján tudom fölismerni?
2011. jan. 6. 15:25
 4/14 anonim ***** válasza:
2011. jan. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

AZ M+S a négy évszakost jelöli.

A téli gumin is rajta van az M+S, de mellette kell, hogy legyen egy hópihe is.

2011. jan. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Előző jó választ adott, az első kettő válasza pedig megér egy mosolyt. Ennyi erővel lehetne a tavaszi gumi zöld, a nyári piros az őszi barna s a téligumi fehér.
2011. jan. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
az utolsó válasz tetszik komolyak a színes gumik szabadalmaztatni kellene, egyébként azért kérdeztem mert sok írásban azt írta csak hogy m+s a téli pedig ez így nem igaz úgye mert sár és hó,és találkoztam olyan gumival amin volt hópihe esőcsepp és napocska.
2011. jan. 7. 20:13
 8/14 anonim ***** válasza:

m+s azt jelenti hogy sár+hó. Télen is lehet sár, 1-2 napon belül meg lesz is ha felmelegszik a levegő. A hópihe esőcsepp és napocska azt jelentheti hogy az olyan gumit csak akkor lehet használni mikor a havasesőn áttörnek a napocska sugarai és szivárvány jön létre.

Amúgy olyan hogy 4-évszakos gumi nagy badarság, kidobott pénz. Keress rá itt a GYIK-on is, itt is volt tárgyalva már.

2011. jan. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Nem tudom hogy jelolik de az biztos hogy a 4 evszakos gumi egyik evszakra sem jó
2011. jan. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kisteherautómra nem létezik "nyári gumi". A nyári gumi a négy évszakos, s a téli a téligumi.
2011. jan. 9. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!