Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerintetek megéri ki tenni a...

Szerintetek megéri ki tenni a “T” betűt?

Figyelt kérdés
Nem rég óta van jogsim és bizonytalan vagyok még. Eddig nem volt kint, de most elgondolkoztam rajta, hogy lehet érdemes lenne. Vezettek napi szinten, csak meg apró bénázások vannak. Eleve dízelen tanultam, a saját kocsim meg benzines.

#jogosítvány #Tanuló vezető matrica
okt. 9. 23:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
27%
Tedd ki nyugodtan ha bizonytalan vagy. Én sokkal elfogadóbb vagyok vele ahogy a tanulóval is. Ha megkaptad a jogosítványt attól még nem rendelkezel rutinnal vagyis idő kell amíg belejössz. Sok embernek ki kellene tenni mint például hétvégi vezetők vagy rutintalanok hiába a sok éves jogosítvány. A T + nő viszont baromság.
okt. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem is, sok szőke nőnek felesleges a T betű, mert egyenes úton megtippelem hátulról, vajon ki lehet. :D
okt. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
20%
Én is gondolkoztok rajta, hogy kitegyem. Mikor címet és/vagy parkolóhelyet keresek ismeretlen helyen, akkor lassan szoktam menni és türelmetlenek mögöttem. Legalább azt hinnék tanuló vagyok.
okt. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Oldfire ***** válasza:
40%
Ne tedd ki. Nem leszel veszélyben.... Ha kint van a "T", sokan akarnak le előzni, leiskolázni. Így baleset veszélyes helyzetbe hozni.
okt. 11. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
19%
Én amilyen autón eddig T betűt láttam az fix nem kezdő volt, mert úgy szlalomozott a sorok között, hogy szemmel követni is nehéz volt.
okt. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Úgy döntöttem nem teszem ki 🙂 Gyakorolni fogok többet és idővel jó lesz.
okt. 11. 23:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!