Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerintetek megéri ki tenni a...

Szerintetek megéri ki tenni a “T” betűt?

Figyelt kérdés
Nem rég óta van jogsim és bizonytalan vagyok még. Eddig nem volt kint, de most elgondolkoztam rajta, hogy lehet érdemes lenne. Vezettek napi szinten, csak meg apró bénázások vannak. Eleve dízelen tanultam, a saját kocsim meg benzines.

#jogosítvány #Tanuló vezető matrica
okt. 9. 23:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%
Erről már készült felmérés, sok gyökeret még hergel is a T betű.
okt. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
24%

Én úgy teszek, mintha ott sem lenne, annyira sem regisztrálom, mint az autó színét vagy márkáját. Mindig az jut eszembe, hogy amikor nekem jogsim lett, apám rakott előre-hátra is, egyrészt a motorháztetőről egyből lefújta a menetszél a matricát, másrészt ha nem én vezettem, néhányan csak próbálták fatert letolni az útról, nem tudták.


Komolyabbra véve a szót, semmi értelme. Van jogosítványod? Van. Tehát elvárható, hogy ne balf*szkodj, vagy legalább ha balf*szkodj, tanulj belőle, és legközelebb ugyanúgy ne balf*szkodj? Igen. Akkor minek kürtölnéd világgá, hogy "friss" a jogsid? 20 éves jogsival is lehet hülyeséget csinálni, sőt. De ha neked valamilyen elfajzott pszichés okból megnyugtató lenne kirakni a matricát, akkor hajrá.

okt. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Kroms válasza:
28%
Abszolút kontra-produktív, csak szemetebbek lesznek veled, ahogy a tanuló-autósokkal is. Nagyon sok primitív állat van, aki így éli ki a kisebbségi komplexusát. Am. ha meg véletlenül balesetet okozol, nagyobb eséllyel fogsz belőle "hibásként" kijönni, ha még hirdeted is, hogy nincs tapasztalatod.
okt. 10. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%
Egyenértékű egy balek vagyok felirattal a hátadon. Eképpen is fognak alkalmazkodni hozzá.
okt. 10. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
Dehogy,nem kell az, gyakorolj csak
okt. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
27%
Tedd ki, nagy segítség. Akár oldalra is tehetsz, hogy kikanyarodásál segítsenek.
okt. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem nem a "balek vagyok" felirattal egyenértékű, hanem jelzés arra, hogy több türelmet és megértést vár a T-betűs ember. Ami szerintem nem jogos, akkor hogy fog megtanulni közlekedni, ha azt várja, hogy mások segítsék ki, és egyesek meg is teszik? Oktatóautókkal előzékeny vagyok, T betűs úrvezetőket úgy kezelem, mint bárki mást. Mondjuk én bárki mást is beengedek, ha idejében indexel és észszerű keretek között megtehetem, és bárki másnak a bénázós parkolását képes vagyok kivárni, nem villogok, nem dudálok.

De akkor is visszás, ha egy T betűt tesznek oda. Látom én azt anélkül is, hogy ki a mazsola, és nem fogok dafke keresztbe tenni neki, de aki előre hirdeti, arról megvan a véleményem.

okt. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
31%

> "Szerintem nem a "balek vagyok" felirattal egyenértékű, hanem jelzés arra, hogy több türelmet és megértést vár a T-betűs ember."


Akkor tedd fel a T betűt magadnak és majd írd le, hogy mit tapasztaltál. ;-)

okt. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
41%
Normális sofőrök közt lenne értelme, de sokakat sajnos kifejezetten hergel a kirakott T betű. Javaslom, hogy a Babba az autóban feliratot tedd ki inkább, minimálisan előzékenyebbek lehetnek, de az idiótáktól ez sem véd.
okt. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%
#9 Mondjuk attól is elvenném a jogosítványt, aki óvatosabb, ha baba van az autóban. Ha nincsen gyerek, akkor nem kell óvatosnak lenni?
okt. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!