Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyen megoldást lehet találni...

Milyen megoldást lehet találni arra, hogyha az embert eléri valahol a zápor, mikor elektromos rollerrel megy?

Figyelt kérdés
Ismertek az említett problémára valami megoldást? Természetesen lehetne fedezékbe húzódni az eső elől, de ez nem minden esetben kivitelezhető, és így nem is lehet rá alapozni. Létezik valamiféle védőhuzat, amibe ilyenkor a rollert bele lehet bugyolálni, és kis helyen elfér? Leszögezném, hogy bár léteznek vízálló típusok, az enyém nem az. Egy pocsolyán át lehet vele gázolni, de a szakadó esőben vagy hóban valószínűleg tönkremenne. Bármilyen ötletet, elképzelést szívesen fogadok.

ma 10:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet csináltatni vedőhuzatot, vannak ezt hirdető oldalak. Ez helyet foglal, súlya van, mindig "kéznél" kell legyen. Kb 20eFt lehet. Én motorra csináltattam egyedit 40ezerért Nagyon kis helyen is elfér. Menet közben alkalmazható tip. szerintem nem létezik.

Ennél jobb megoldás az eső álló rololler és a motoros esőruha. Ez egy gyorsan, mindenre (is) felvehető ruha "kezeslábas", vagy ketrészes ami megvéd esőben a szétázástól.

ma 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 retektorta ***** válasza:
100%
Ezt most minden rosszindulat nélkül, abszolút segítő szándékkal írom. Nem kellett volna megvenni azt a rollert, ha neked ez probléma. Add el, és vegyél egy vízállót. Utólag nem lehet tökéletesen ezt megoldani.
ma 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!