Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Örs vezér téren egyedül este...

Örs vezér téren egyedül este egy nőnek ? Mennyire veszélyes ez ?

Figyelt kérdés

22-kor zárunk és 23 körül kellene hazaérnem az új munkahelyemről. Pont az Örsön lakom, de nem az ikea oldalán a panel részen. Azzal szemben a 4 emeletes zöld Zuglóban. Melyik lehet a legbiztonsagosabb útvonal? Már az aluljáróba lévő arcoktól is rosszul vagyok.

A kerepesi úti szervízutat elvetném, mert ott egy kiserdő megy az úttal párhuzamosan, ahol sok a fura figura, hiába van az utca relatív kivilágítva. Igaz van a sarkon egy kocsma is. De teljesen őszintén, nem tartom az Örsöt biztonságosnak. Érdemes lenne elköltözni? Eddig általában nem kellett ilyen későn hazajárnom, így nem is paráztam annyira.



szept. 2. 02:22
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Hazaértél?
szept. 2. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kedves Vezető válasza:
29%
Egy fokkal jobb mint a Blaha, de igazából a Deákon is vannak hiénák, szóval Pest ilyen.
szept. 2. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát nem teljesen volt zökkenőmentes. Lementem a metróból az aluljáróba, majd lefordultam balra. Viszont kiszúrtam, hogy elfut mellettem egy hátulról is rossz kinézetű alak. Ekkor már kicsit paráztam és sem a kiserdőbe sem a járdán nem mentem, mert teli van bokrokkal amellett is, így az autóúton mentem haza szemben a forgalommal a kivilágított szervízúton és képzeljétek ott állt az egyik bokor mellett és verte a fszat, hogy nem-e akarom leszpni. Hát ekkor eldurrant az agyam, már egyébként is fogtam végig a kezemben kibiztosítva a gázsprayt és annyit üvöltöttem hangosan, "hogyha közelebb jössz és nem takarodsz el, lerúgom a fejedet". Erre elszaladt.😂 De őszintén, nagyon meglepődtem a saját reakciómon.... Utána végig néztem hátra meg mindenféle...😂 Közben a kiserdőben is láttam vmi mozgó árnyat, amit úgy ítéltem meg, hogy utánam jön, úgyhogy az utolsó pár métert a lépcsőházig futva tettem meg. Soha többet. Azt találtam ki, hogy leszállok előbb, vhova reggel a közelbe lerakom a kocsim és erre a kis útra beülök.
szept. 2. 08:00
 4/6 anonim válasza:
87%

Kezdem néha megérteni, miért néz rám egy csomó nő úgy, mint egy véres rongydarabra....

Pedig ha tudnák, hogy nőt én elviselni bármilyen téren max 1km-es körzeten kívül tudnék.

10000 paliból ha egy ilyen perverz van, ti meg ez alapján reagáljátok le a létező összes férfit.

Feminizmus ide vagy oda, kb magatokat lehetetlenítitek el mindentől.

Nektek tényleg valami külön földrész kellene a bolygón.

szept. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4. a te lelki zavarod h jön ide?
szept. 2. 09:24
 6/6 anonim ***** válasza:
82%
Nehéz lehet üldözési mániával élni.
szept. 3. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!