Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Autósként miért viselkednek...

Autósként miért viselkednek úgy sokan, mint az idióták, hova sietnek?

Figyelt kérdés
A közút nem csatatér, főleg nem versenypálya, ahol le kell nyomni egymást, meg "haladni kell", mert f0snia kell sok autósnak, azért siet. Jó lenne, ha ezt mindenki észbe vésné egyszer és mindenkorra.
2023. jún. 26. 09:22
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
62%

Jól írja az 1#.

Meghát derék, kipcsak, harcos nemzet vagyunk...

2023. jún. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Mert csicskák. Szerintem sokkal jobb egy főúton 70-80-al mazsolázó, mint a mások életét folyton veszélyeztető elmebeteg. Meg tudod előzni. Pesten meg már ledudálnak, ha sárgánál nem indulsz 1 másodpercen belül. Ez a szánalom szint. Én mindig imádkozok, neja rámjön az instant befosás attól, amit sokan az utakon művének és csak hálás lehetek, hogy hazáérek. Pedig én dinamikusan vezetek, nem mazsolázgatok.
2023. jún. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Már csak a 9 mm segít.
2023. jún. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Vehetsz gáz pisztolyt vagy paprika sprayt. Van még boxer, vipera, baseball ütő. Vagy ha a puszta kezet szereted, akkor box, francia-box, kick-box, thai-box. Vagy ha látványos harcos akarsz lenni, akkor systema, defendo, kempo, eskrima, aikido, hapkido, krav maga,taekwondo és nem utolsó sorban capoeira.
2023. jún. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!