Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Autósként miért viselkednek...

Autósként miért viselkednek úgy sokan, mint az idióták, hova sietnek?

Figyelt kérdés
A közút nem csatatér, főleg nem versenypálya, ahol le kell nyomni egymást, meg "haladni kell", mert f0snia kell sok autósnak, azért siet. Jó lenne, ha ezt mindenki észbe vésné egyszer és mindenkorra.
2023. jún. 26. 09:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
58%

10 ezt nem lehet tudni. Nekem is volt, hogy egy életeárániselőzniakaró polcvágenes a lámpa előtt még a 20 méteren megelőz, és bevág elém a féktávon belül a balrakanyarodóból, erre rádudáltam. Utána meg integetett valamit, meg félreállt. Nem igazán értettem, mert egyrészt nem középsőujjat vagy szinonimáit mutatta. Én sem álltam meg, Eleve ne mis tudtam, hogy azt akarja-e, másrészt ki tudja milyen idióta van a kocsiban.


Lehet megbeszélni akarja, lehet kekeckedni akkr, akkor elkenem mint a taknyot, abbol nekem is cak ügyem lesz.

De az is lehet, hogy valami barom, akinek most szakadt el a cérna, és fegyvere van. Ott lehet keménynek lenni.

2023. jún. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
11: Igazad van, nem éri meg megállni, ki tudja, milyen őrült a sofőr, vagy épp milyen napja van...
2023. jún. 26. 11:50
 13/24 anonim válasza:
21%

Pont az ilyenek miatt nem vezet egy kezdő jogsis, mint én. Próbáltam, de mivel még nem szoktam meg a kocsit, volt, hogy lefulladtam, nem tudtam egyből elindulni zöldnél, természetesen egyből dudáltak. Vagy lassan mentem, mert még féltem kicsit gyorsan menni, akkor is. Meg aztán mellém kerülnek és mutogatnak hogy haladjak már, kva idegesek folyton. A "T" betűről meg azt mondják, kva ciki, ki ne rakd, nem fognak elnézőbbek lenni úgysem.


November óta csak a környékünkön merek gyakorolni és ebből volt 5 hónap szünet is, amikor kimerészkedtem a forgalomba és dudáltak meg halál félelmem volt végig. Nem attól, hogy balesetet okozok, hanem az emberektől.

2023. jún. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Te csak simán balf@sz vagy.
2023. jún. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
53%
#13: Ebben a sztoriban simán csak Te vagy a b#lfasz. Jogosítványod van, de nem tudod kezelni az autót, rettegsz a dudától, halálfélelmed van... Semmi keresnivalód az utakon.
2023. jún. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

13: Ne törődj a sok ostoba autóssal, neked is pont annyi jogod van az utakon lenni, mint nekik, ők is voltak kezdők, csak már elfelejtették. Tedd ki a "T"-betűt, ne érdekeljen, ki mit mond. Gyakorolj nyugodtan, úgysem mernek beléd menni, a nyomi kocsijukat jobban féltik. :D


Pont a minap láttam egy filmet, abban a tanulókocsira dudált rá egy ilyen nem-hiába-született dudáló balfék, aztán az oktató kiszállt, odament a dudáló sofőrhöz, kirángatta a kocsiból, és elmagyarázta neki, hogy ezt nem illik. :D

2023. jún. 26. 13:03
 17/24 anonim ***** válasza:
74%
Aközött, hogy valaki kezdő, meg hogy halálfélelme van attól, hogy rádudálnak igen nagy különbség van.
2023. jún. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

13 - Nem túl szerencsés szám!

Sajnos ha szégyenled, hogy kezdő vagy és nem teszed ki a "T" betüt az autóra, akkor a többiek azt vonják le ebből, hogy egy gyökér bénázik, pedig már régóta van jogsija.

A párom autóján kint volt a T betü, előzékenyek voltak a többiek, hiszen mindenki volt tanuló vezető. Egy-egy nem bírja elviselni, de azok meg akkora suttyók, hogy kár foglalkzni velük.

A halálfélelemről meg annyit, hogy ha így érzed és így gondolkodsz erről, be fogod vonzani a bajt, erre vigyázz. Tedd ki a "T" betüt és szép lassan szokd meg az autót, legyél jó sofőr. Hidd el, segíteni fog ebben az autósok 97%-a. Aztán visszagondolva nevetni fogsz azon, hogy ettől féltél.

2023. jún. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező!

Nem versenypálya, de ha mondjuk a három sávos autópályán 90-nel megy középen valaki, és jobbról is elmennek mellette meg balról is, azért az feltűnhetne neki. És tudnék még példákat hozni, ez nem a többiek versenyzése, ez a bénázás csúcsa. Ha valaki figyelmesen közlekedik, jobbra húzódik amit a kresz is ír, az nem tartja fel a többieket és halad a sor, tudnak menni azok, akik gyorsabbak.

És a kérdésed, hova sietnek? Mindenki máshova, de ha kimész olyan országokba, ahol nem státusz az autó hanem közlekedési eszköz, meg fogod tapasztalni, hogy a legdrágább autós is félre húzódik, ha valaki gyorsabb, mert az valamiért siet. Itthon meg elkezdenek önkéntes rendőrt játszani az autósok, hogy majd Ők megmutatják, ne siessen senki.

2023. jún. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
19: Természetesen aki kezdő vagy nem gyakorlott vezető, ő a jobb szélső sávban menjen. Viszont van sok tapló autós, aki még ott is dudál, azt hiszi, övé az út, csak miatta "van nyitva" a város, hogy ő eljuthasson A-ból B-be, mindenki más csak zavaró tényező.
2023. jún. 26. 14:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!