Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Vajon milyen érzés lehet...

Vajon milyen érzés lehet gyerekülésben utazni?

Figyelt kérdés
Mikor én voltam gyerek, akkor még nem volt, sőt még biztonsági öv se volt hátúl. Ki nem akarom próbálni, nem is tudnám. 🙂
2023. febr. 15. 13:09
1 2
 11/11 anonim válasza:
Felnőttként érdekes, test alkat számít, vékony srác vagyok, mondhatni kis helyen el férek, autóba alapvetően hátul nem bírok utazni, szédülés hányinger fejfájás jön rám, egyik oka előre nem látok ki, valami oknál fogva hátra kell ülnöm akkor gyerekülésbe ülök előttem lévő felett végi ki látok előre semmi bajom, ami jó még, így nem az autó övvel csatolom be magas, ami alapból nem szeretek főleg ha még meg is szorít, gyerek ülés övvel csatolom magadra, gyerekkoromba meg szokott volt, a gyerek ülés, 15 éves koromig olyanba utaztam magasito nem volt, méretem miatt kellett.
aug. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!