Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Az útépítők miért hagyják...

Az útépítők miért hagyják kint a korlátozó táblákat a munka elkészülte után?

Figyelt kérdés
Mindenfelé azt látom, hogy pl. egy útfelújítás után (kész az út, fel van festve, kész a padka, stb...) még sokszor hónapokig is kint vannak a sebességkorlátozás, előzni tilos, és az úton folyó munkák táblái. Miért?
2008. dec. 27. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Hanyagság.
2008. dec. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
mert basznak rá
2008. dec. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért hagyják kint, mert sokszor nem az ő feladatuk, hogy eltávolítsák. Nagyon kellemetlen, egy párszor én is tapasztaltam, főleg azért, mert a KRESZ előírásai szerint e táblák előírásait be kell tartanunk! Mindezek ellenére én semmiképpen nem az útépítőket hibáztatnám!
2008. dec. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én azt hibáztatnám aki kinntfelejti
2008. dec. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elsösorban hanyagság... Ha nagyon rosszindulatu lennék, akkor azért, hogy rendörök jobban tudjanak büntetni... Habár lehet, hogy nem is....
2008. dec. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hanyagság meg nemtörődömség is lehet, meg ugye nem engedik ,h levegyék. A rendesebb jómunkásemberek ilyenkor befordítják, de a rendőrök is szeretnek kimenni traffizni ilyen helyekre. Ha ilyet táblát lát vki akkor viszont megteheti ,h beborítja az út menti árokba akkor már nem érvényes, hiszen nem kel tudnod, h ott volt.
2008. dec. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az elöttem szólók rátapintottak a lényegre, mert valóban többnyire a trehányság és a nemtörődömség az oka a kintfelejtett tábláknak.

Üdv.:egy volt közútkezelő alkalmazott

2009. jan. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ez sztem is baromság hogy kint hagyják! A falum és a szomszédos falu közötti nyílegyenes úton, ahol persze lehetne száguldani 90-el, kint van a 30as tábla... persze útjavítás miatt, és már ki tudja hány éve van ott... talán van már 10-15 éve is... :S
2010. ápr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!