Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit csinaljak ilyenkor kezdo...

Mit csinaljak ilyenkor kezdo soforkent?

Figyelt kérdés

Kb. 2 honapja vezetek egy 2012-es automata valtos hyunday velostert (lehet nem kezdo sofornek valo,de ezt eleg konnyen be tudtam szerezni, tetszett es lassan megyek...)

Eddig beletettem kicsivel tobb,mint 2000 kilometert...

Varoson belul ismert helyeken mar eleg jol tudok menni szerintem...

A problema,hogy hosszu utakon (30-50km) folyton izgek-mozgok,mert nagyon kenyelmetlenul tudok ulni es nagyon faraszto...Napokig jatszadoztam az ules beallitasaval,de sehogy sem jo valahogy...


A legnagyobb problema viszont az,hogy eleg hosszu az auto orra (szerintem) es egyszeruen nem latok eleg jol ki ha egy forgalmas utra kell kikanyarodni...(foleg ha az ut szelen parkolo autok is zavarjak a lathatast)...ebbol mar majdnem volt problema ketszer is...balesetveszelyes...Probalom kerulni a hasonlo helyeket amennyire csak lehet,de mindig nem lehet sajnos...Mit lehet ilyenkor tenni? Az sem megoldas,ha kimegyek az ut kozepeig mert valaki belem johet...



2023. jan. 23. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi a testmagasságod? Az ülésmagasság nem állithato?
2023. jan. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha lefotózott a gép, mert gyorsabban hajtottál a megengedettnél, küldik postán a büntetést. Ha nem, akkor nincs min aggódj.
2023. jan. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1,70 a magassagom,nem valami sok...

Ha magassabbra allitom az ulest nem latok ki jobban (legalabbis igy remlik) viszont sokkal kenyelmetlenebb...Meg probalkozak ezzel..?


2-es hogy jon ez ide...?

2023. jan. 23. 16:03
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél másik autót, ezt meg add el.
2023. jan. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kimaradt az indoklás, bocs: az ilyen autók nem városi forgalomra vannak kitalálva. Baromi klassz velük letolni egyben ezer kilométert autópályán, de nem alkalmas városi használatra.
2023. jan. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint ez az autó nem való neked. Az 1,7 nem alacsony. Én nőként 165 cm vagyok, és nincs bajom a kilátással. Mert olyan autót vettem, ami megfelelő nekem.


Neked is meg kell találnod a neked megfelelőt. Amiből nem látsz ki, az nem az.

2023. jan. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

30 km, mint hosszú út?

LoL

2023. jan. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha rosz az ülèspóz+kezd{ sofőr akkor elkèpzelhető.
2023. jan. 24. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nézegetem ezt a Velostert, de ennek egyáltalán nem hosszú az orra. Egy teljesen átlagos kiállású autó.
2023. febr. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem tűnik hosszabbnak mint az átlag. Ha parkoló autók zavarják a kilátást a kereszteződésben, akkor hajolj előre amennyit tudsz, hogy jobban kilássál, és nagyon lassan araszolsz előre.
2023. febr. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!