Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mièrt ilyen rosz a felfestès?

Mièrt ilyen rosz a felfestès?

Figyelt kérdés
Sok helyen, főkèpp Budapesten, ma este nem láttam semmit a felfestèsből. Majdnem baleset is lett (nem èn hibáztam) de szerintem a vètkes se tudta (meg èn se) hogy megszűnősáv, kanyarodó sáv volt, vagy szembe forgalom... Őszinte leszek, èn se tudom, hogy hol ment...
2023. jan. 20. 19:48
 1/8 A kérdező kommentje:

Akkor felteszek mèg egy kèrdèst:

Ez 1*1 sávos út....


28 Drégelyvár u.

[link]

2023. jan. 20. 19:54
 2/8 Vortrex ***** válasza:
79%
Ez természetes jelenség, régen volt felfestve és az autók lekoptatták
2023. jan. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Olyan sok idő felfesteni èjszaka? Merthátezeknek az utaknak van tulajdonosa...
2023. jan. 20. 20:06
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Jelezni kellene a megfelelő szervek felé, mert ahogy irtad balesetveszélyes... legalabb lesz valami nyomay ha valami tényleg történik ott, hogy jelezve lett az illetekesek felé és b** rá.
2023. jan. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
Miért, mi jó ebben az országban? A korrupción kívül.
2023. jan. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Ez kb. olyan típusú kérdés, hogy miért esik most az eső. Csak. Lehet persze tippelni, de tudni nem.

Ez itt önkormányzati fenntartású út. Az önkormányzatoktól minden adóbevételt elszedett az állam az utóbbi években, és baráti alapon oszt vissza kisebb összegeket. (A nagyját elkölti baromságokra, meg ellopják.) Tehát jó eséllyel az a válasz, hogy az önkormányzatnak nincs pénze festékre, mert próbálják működőképes állapotban tartani az iskolákat.

De természetesen lehet ezer más ok is.

Lehet, hogy aki illetékes lenne, az trehány, és nem érdekli a felfestés. Vagy érdekelné, de ennyi pénzért senki nem megy oda festegetni. Vagy a festést végző gép javítására nincs pénz. Vagy a festés idejére nem kapnak engedélyt a forgalomlassításra. Vagy egyszerűen csak nem tudják, hogy kopott, mert nem szóltál nekik. Vagy bármi.

2023. jan. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bár valóban ocsmány elvonások mennek az önkormányzatoktól az állam felé, a helyzet az, hogy az utóbbi 30 évben tuti nem jutott kellő figyelem Budapest fővárosi fenntartású útjain az útburkolati jelek láthatóságára. Igazából én látom , hogy rendszeresen újra festik ezeket, csak épp a használt anyag nem bírja a használatot és túl ritka az újrafestés gyakorisága is.
2023. jan. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk az anyagon elgondolkozva: most rengeteg a kâtyú, ès sok az esőzès alatt jött lètre... Kb 10 km en 9 újjat számoltam, ès nem az apró fajta, hanem ami megerőszakolja a gumikat... Ès előtte az nem volt ott
2023. jan. 21. 23:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!