Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerintetek mehúzták a vizsgán?

Szerintetek mehúzták a vizsgán?

Figyelt kérdés
Tanuló vizsgázott előttem. Ès volt egy jobbkezes utca. Ez nekem takarásban volt, ès beelőztem balról, viszont az előzèst nem fejeztem be a kanyarba, ahol ő balraakart kanyarodni, ès majdnem nekem jött. Ès ha kreszt nèzzük, ha jól emlèkszem, èn hibáztam. Hozzáteszem, ha tudom, hogy van ott egy kereszteződès, akkor nem előzöm meg...
2023. jan. 16. 09:52
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Elnèzèst a fogalmazási, ès egyèbb hibákèrt...
2023. jan. 16. 09:53
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy vizsgázott?
2023. jan. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
3. Ember időssebb emberke ült...hátul...esèlyes hogy vizsga volt
2023. jan. 16. 10:02
 4/12 anonim ***** válasza:
22%
#3 Ja mert szerinted csak fiatalok tanulhatnak vezetni, hatalmas logika! KB az a szint mint ahogy vezetsz!
2023. jan. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Előzni tilos vagy záróvonal nem volt?
2023. jan. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

3# újra fogalmazom, mert kapkodtam...


Elől ült egy fiatal ember, mellette oktató, hátul pedig egy időssebb ember. A hátul ülő emberke vol a legidőssebb. Pesten pedig nem nagyon láttam mèg olyant, hogy 1 oktató 2 diákkal egyszerre. Persze ez sincs kizárva...


5# nem főútvonal kereszteződèsben jobbról szabályos az "előzès" főútvonalom lehet balról is, de ez veszèlyes (lsd:az èn esetemet) nem láttam a kereszteződèst, illetve a jobbról èrkezőnek elsőbbsège van, ő se láthatott volna, (tanuló takart volna ki) ès nagy esèllyel csattanunk. Ebben az esetben èn vagyok a hibás elsőbbsèg meg nem adása miatt... (a jobbról èrkezővel szemben)

2023. jan. 16. 10:57
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

Ha már jelezte a balra kanyarodási szándékát, és a felezővonalhoz húzódott, akkor jobbról kerülheted. Balról meg semmiképpen.

Ha előbb tetted ki az indexet balra, mint ő, akkor viszont nem kanyarodhatott volna.

Egyébként, ha vizsga volt valóban, akkor azonnali bukás.

2023. jan. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kèsőbb rakta ki... Amikor az anyósülès a kocsi vègènèl járt (kb) már a másik sávban voltam
2023. jan. 16. 11:05
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor egyértelmű, hogy ő volt a hibás.
2023. jan. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kamera nèlkül bizonyítsd be :) ezèrt írtam, hogy èn vagyok ebbe a ludas, illetve a jobbról èrkezővel is ên lettem volna...
2023. jan. 16. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!