Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Átmentem a piroson plusz...

Átmentem a piroson plusz záróvonalon. Utána 2 sávos úton odajött 60-al mellém egy rendőrautó és az anyósülésnél mutogatott a kezével a rendőr plusz arcával gúnyosan "menő gyerek vagy" gesztusokat. Mikorra várható a büntetés? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés

Annyi hogy másfél hete volt már.

A kamerája az autónak szerintem rögzítette az esetet, mert valahol mögöttem lehetett, de ebbe nem vagyok 100% ig biztos.


Mikorra várhatom a büntetést? Lehet hogy nem fog már jönni?

Miért nem állítottak meg és büntettek meg ott helyben?

Ezt nem értem.


2022. nov. 30. 08:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem fognak megbüntetni. Ha nem lett volna más dolga, vagy nem lett volna lusta, akkor megállít, és kiszab egy helyszínit. Szerencséd volt.
2022. nov. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
93%

Ő is ember, van olyan, hogy elnéz ezt-azt.


Én múltkor lakott területen belül ráelőztem egy rendőr autóra mert túlságosan lassan ment, csak a probléma az volt, hogy abban a pillanatban ahogy megkezdtem az előzést, szemből kifordult egy autós én meg fékezés helyett gázt adtam és olyan 70el haladhattam mire visszaértem a sávomba.


Nem jött utánam és semmilyen következménye nem is lett.

2022. dec. 1. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!