Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Átmentem a piroson plusz...

Átmentem a piroson plusz záróvonalon. Utána 2 sávos úton odajött 60-al mellém egy rendőrautó és az anyósülésnél mutogatott a kezével a rendőr plusz arcával gúnyosan "menő gyerek vagy" gesztusokat. Mikorra várható a büntetés? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés

Annyi hogy másfél hete volt már.

A kamerája az autónak szerintem rögzítette az esetet, mert valahol mögöttem lehetett, de ebbe nem vagyok 100% ig biztos.


Mikorra várhatom a büntetést? Lehet hogy nem fog már jönni?

Miért nem állítottak meg és büntettek meg ott helyben?

Ezt nem értem.


2022. nov. 30. 08:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
30 napon belül biztosan. Lehet h már jött volna
2022. nov. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudom hogy az interneten mindenki példakövető mindenben. Alapból több mint 10 éve vezetek, egy 15 éves 100 LE-s autóm van, eddig összesen egy büntetésem volt, nem játszom a "Wishes Torretot", egyébként nem is tudom hogy ki ő. 20-al mentünk, épp sárgára váltott a lámpa, előttem egy autó besatuzott, én meg kikaptam a jobb sávba és még átcsúsztam pont, azt sem tudom biztosan hogy a lámpa sárga vagy piros volt-e már, szóval nem egy nagy mutatvány volt. Kicsit elbambultam, de nem játszom a szentet, nem is feloldozást jöttem keresni csak feltettem a kérdést.
2022. nov. 30. 08:27
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Akkor a követési távolságért is megrakhatott volna. Legalább tanulj belőle, ha nem is büntetnek meg.
2022. nov. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

9-es: köszönöm a választ.


Annyi hogy nagyon sokan megkérdőjelezitek a valóságtartalmát a kérdésnek, ezt ilyenkor mi alapján? A sztori túl hihetetlen, túl szürreális, vagy mi ?

Van valami ilyenkor amivel még meg tudnálak titeket győzni arról hogy ez megtörtént, vagy valami alapján már elkönyveltétek hogy ez kamu kérdés?


Amúgy velem már ennél érdekesebb dolgok is történtek, sőt, én már rendőrt is láttam szabálytalankodni, de nyílván erre is azt mondjátok hogy kamu.

Egy megjegyzés: Ne gondoljátok azt hogy a világ ennyire fekete-fehér, vannak benne érdekes dolgok, és igen, bármennyire is hihetetlen számotokra, AKÁR egy rendőr is következ el mondjuk szabálytalanságot, miért vagytok ilyen szögletesek?

2022. nov. 30. 10:09
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
Pl engem halálosan érdekelne hogy lehet kézzel "menő gyerek"-et mutogatni. Ezt egy gyors Youtube videó keretein belül megmutathatnád.
2022. nov. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
50%
A sztrorinak nem a záróvonal és piros lámpás áthajtás részének igazságtartalmában kételkedik, hanem az többiben. Előbbi az kb naponta sokszor megtörténik. Utóbbit finoman fogalmazva is nehéz elhinni.
2022. nov. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hát ehhez nem kell youtube videó.


A hüvelyk ujját kinyújtotta, szóval "like" jelzés volt, egyhén bólogatott a fejével meg gúnyos grimaszt vágott. Ennyi volt.

2022. nov. 30. 10:15
 8/12 A kérdező kommentje:

13-as: ment az zöld pipa, így már értem, igen az nagyon furcsa volt, én már készültem hogy felteszi a villogót és leállít de aztán nem.


De ezt nem baj ha nem hiszitek el nekem, akkor tegyük fel hogy így volt.


Nekem az is elég hogy ha esetleg így történt és nem csak álmodtam akkor ezek után is kaphatok-e büntetést. Most a 10-es válaszoló szerint nem.


És én is úgy tudom hogy ilyenkor meg kellett volna állítaniuk és megbüntetni, nem pedig mellém jönni és mutogatni aztán lelépni.

2022. nov. 30. 10:20
 9/12 Hovarju ***** válasza:
96%

Szerintem nem fogsz büntetést kapni.

A "mutogatás és a gúnyos grimasz" a szabálytalan manőverednek szólt.

Ha meg akart volna büntetni, akkor ott helyben félreállít.


Fogd fel hasznos tapasztalatnak (szerencsére senki és semmi nem sérült) és legközelebb tarts nagyobb követési távolságot és legyél figyelmesebb.

2022. nov. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
Marha nagy mázlista vagy.
2022. nov. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!