Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Teherautó sofőrök szeretitek...

Teherautó sofőrök szeretitek a munkátokat?

Figyelt kérdés

2022. nov. 29. 18:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%

Igen😃

19/f

2022. nov. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Melyik cégnél vagy? Ha szabad kérdezni?
2022. nov. 29. 19:43
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Nem. 34f CE kategória
2022. nov. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%

Igen, bár néha sok a 10-11 óra munkaidő.

33f, német napi fuvarokkal

2022. nov. 30. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Igaz semmilyen jogosítványom nincs, de élvezném :) Szabadidőmben Euro Truck Simulátort nyomom. Ha kamionsofőr lennék, tuti, hogy a pihenőidőben ETS2-ben befejezném a fuvart :D Munkakezdés előtt 2000 kilométert nyomatnám szimulátoron. A napirendem ez lenne: 8 óra kamionvezetés, rakodás igazi kamionnal + 8 óra ETS2 + 8 óra alvás. Csak nehogy az igazi kamionon keressem e t gombot, vagy úgy tankoljak, hogy a tachográfon nyomom az ENTER-t :D
2022. nov. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

5. Nagyon álom világban élsz.

Nem úgy van az hogy 8 óra munka meg 8 óra pihenés.

A munka van úgy hogy 11-13 óra.

A vezetés 9-10 óra, közbe rakodásra várakozás, rakodás, spaniferezés .

Már is örülsz ha nem 15 óra ez.

Na meg elkell menni kaját venni, mosdóba, wc-be , tankolni és amikor végzel csak beesel az ágyba.

2022. nov. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Az ágyba ami egyben a munkahelyed is sokszor, szóval a fülkébe. De abban sincs koszonoet ha otthon alhatsz...
2022. nov. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Az 5ös tipikusan egy ismerősömre emlékeztet. Ő egész gyerekkorában oda-vissza volt a kamionokért. Egész nap az ablakban volt és nézte őket tátott szájjal. Aztán amikor eljött az ideje elment, letette a jogsit majd 1 hónap munka után feladta az egészet mert rájött, hogy ő nem tud ilyen életet élni.

Persze nem biztos, hogy az 5ös is így járna de azok alapján amit elmondott látszik, hogy nagyon nem tudja milyen is ez valójában.


Én is imádok vezetni de sose lennék kamionos mert a várakozás, a rakodások nagyon nem ízlenek nekem. Ha lenne olyan képességem, hogy a várakozási időben hazateleportálok, a fel és lerakodásokat meg egy gombbal átugrom akkor életem munkája lenne mert bármikor elvezetek bárhova. Csak egy szoba kerül és azonnal ugrom, a táv nem érdekel de ha várakozni kell vagy meg kell állni pakolni akkor már annyira nem is jó az.

2022. dec. 1. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
#5-ösvagyok. A pakolás annyira nekem se tetszik, de a várakozás közben ETS-ben folytatom a fuvart, így a várakozni is öröm. Esetleg tartályos kamionsofőrként próbálkoznék, ott gondolom csak rá kell dugni a slagot és megnyitni a csapot és kijön a tartály tartalma ahova kell :)
2022. dec. 1. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Moon_Walker ***** válasza:
manapság már a végeláthatatlan várakozás dominál, ha eu-n kívül is mégy akkor pláne. gondolom én. mert megvan a C, E, de végül emiatt nem mentem el dolgozni ebbe. hogy a határon kilóméteres sorokat üljek ki... nonszensz.
2022. dec. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!