Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Az ilyenért megéri kiszállni...

Az ilyenért megéri kiszállni a kocsiból és vitázni az emberrel?

Figyelt kérdés

Falun belül 30-as tábla volt, betartottam mert büntetnek nagyon itt külföldön


Falun kívül rögtön 70-es tábla, de az előttem levő jóember 48-al száguldott előttem.

Mikor vége volt a 70-es táblának akkor 100-al lehet menni, emberünk továbbra is 48-cal tartotta fel a sort. Ahogy elfogytak a szemből jövők előztem és mentem volna tovább de már előzéskor dudált rám és mögöttem nyomta a villogást és mutogatott. Először fel sem fogtam mit akar, de aztán mutatja az öt ujját, hogy 50. Én meg mutattam neki, hogy 90 (rosszul, mert a gps alapján 100). Utána beértünk piros lámpához és elkezdett üvölteni, hogy ötven a max, ötven.


Nagyon hirtelen haragú vagyok és képes lennék kiszállni ilyenkor de mivel késésben voltam ezért továbbmentem. Nem feltétlen verekedésről van szó hanem csak odamenni és meghallgatni mit akar és elmondani neki, hogy téved.

Így utólag persze hülyeség de az ilyen vajon mikor fog tanulni az esetből?


Egyébként nagyon figyelek a gyorshajtásra mert itt németben nagyon büntetnek érte. De ha valaki 100 helyett 50 alatt megy az ugyanolyan veszélyes mintha száguldozna az ember. Nem szállított semmit és egyedül volt az ürge.



2022. nov. 16. 23:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha tényleg nem félsz a verekedéstől, mert ilyenkor nem lehet tudni mi lesz a kimenetele a dolognak. Én boxolóként annyira embert verhettem volna félholtra, de mit érnék vele? Sz@rd le és menj tovább, felesleges felhúzni magunkat ilyen f@szságokon.
2022. nov. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!