Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért van minden második...

Miért van minden második autónak elállítva a tompított fényszórója?

Figyelt kérdés
Sokat megyek este, már csak napszemüvegben tudok vezetni éjjel.
2022. nov. 6. 18:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
39%

Amúgy mit értünk rossz beállítás alatt?


Nekem Focus van, de legmagasabb fokozatra állítva is annyira az autó elé világít a lámpa, hogy ha nincs távolsági fellőve akkor konkrétan alig látok valamit az útból. És ez "gyári" dolog.


Én megértem azt aki inkább beletesz valami reflektor erősségű izzót.

2022. nov. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
74%
#8 Ez a jobb vagy bal fényszóró mondjuk egyértelműen az időjárás függvénye, már évek óta megfigyeltem, hogy az ilyen átmeneti időszakokban szinte mindenki félszemű. Nekem volt hogy hetente cseréltem az izzót egymás után 3-at.
2022. nov. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
73%
8# nekem 24 èves autóm van, az izzó csere 5 perc ès 300 ft. (bár nekem van tartalèk de mindegy) ebben az esetben lesz@rom hozzáállás, ledesnèl pènz, idő kèrdès is lehet, mert sztem az szervít oldja meg...
2022. nov. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
73%

#13


Egy másik kérdésnél én kaptam az ívet a félszeműektől, hogy "persze, majd leállok a sötétben izzót cserélgetni, meg amúgy sem kötelező tartozék, meg amúgy is akinek led-es van az ki sem tudja cserélni, tehát nekem sem kötelező"


Szóval nem elég, hogy leszarja, még ki is kéri magának, ha szóvá teszed.

2022. nov. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14: Igaz is meg nem is a feltevésed, mert egy régebbi autónál ki lehet cserélni könnyen egy H7 tompitott izzót, de egy mai autónál már a fél elejét le kell bontani hogy hozzá lehessen férni, igy az út szélén sötétségben egy boldog karácsony. :P
2022. nov. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!