Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Lehet abból bajom mert ma...

Lehet abból bajom mert ma kivasaltam egy kotlóst pár csibéivel egy falun?

Figyelt kérdés

Ma reggel félnyolc körül történt a falu végén az utolsó háznál. Ködös nyirkos idő volt. Mindig szerte szét rohangálnak arra a tyúkok, kacsák, libák és mindenki kerülgeti őket meg rájuk dudálnak de már annyira megszokták az állatok hogy nem is mennek oldalra és nyugodtan bogarásznak, gyepelnek az egész úton meg az árokban.

Azt hiszem kotlós volt amit kivasaltam meg csibéit is, de életben maradt még jó pár csibe, pedig le is lassitottam.

Az van benne hogy a gazdája látott mert éppen hozta le a kukát a nyanyával. A gazda ki is lépett az utca közepére és talán a rendszámomat is felirta és elég dühösnek látszott a tükörben.

Meg aztán az utca végén van egy térfigyelő mert van ott egy kereszteződés meg a temető is.

Nem gyakran járok oda a faluba és csak tojásokért szoktam menni.

Utólag belegondolva meg kellett volna állnom, csak féltem az embertől.

Egyébként nem ismerem, csak igy menetközben szoktam látni.


2022. nov. 2. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
börtön
2022. nov. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1: Látom te megjártad a börtönt, azért tudod!
2022. nov. 2. 13:53
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
így van
2022. nov. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem lesz semmi, ne aggódj, szerintem az 1-es is csak ironizál :)
2022. nov. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Még te kérhetnél kártérítést a gazdától, ha bizonyítható, hogy te mindent megtettél a gázolás elkerülése érdekében.
2022. nov. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5%
Ha nem álltál meg és minden további nélkül elhajtottál, akkor azért feljelenthetnek cserbenhagyásért, főleg hogyha a rendszámot is felírták.
2022. nov. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6: De állatra is érvényes a bünti ha cserbenhagyják nem csak emberre?
2022. nov. 4. 17:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Emeld ki !!!
2022. nov. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8: Miattad is muszáj kiemelni mert kötekedsz és nem a kérdésre felelsz! Kár volt ide irnod! :P
2022. nov. 6. 16:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!