Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Létezik köd előrejelző oldal?

Létezik köd előrejelző oldal?

Figyelt kérdés
Tudtok olyan oldalt ajáblani ami mutatja, ha köd várható másnap? Köszönöm szépen. Körbenéztem de sehol nem találok olyan oldalt ami ezzel is foglalkozna. Inkább a nappali előrejelzést írják le.
2022. okt. 10. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
időkép
2022. okt. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Léteznek ilyen oldalak, de inkább a kérdés az, hogy mennyire megbízhatóak. Sokszor 1 órával előre se tudják megjósolni, hogy milyen idő lesz, nemhogy 24 óra múlva...
2022. okt. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Különböző felhőképeket lehet nézegetni, én motorosként azért figyelem, a múltkor ezért érkeztem órákkal korábban a lagzi helyszínére, meg is úsztam az esőt. :) Persze utána hiába néztük, hogy a ceremóniára jó lesz-e, pont amikor kezdődött volna, megint leszakadt az ég, pedig minden előrejelzés szerint távolodott. Ami mégis a legmegbízhatóbb szerintem, az a Ventusky alkalmazás, igaz, ahhoz, hogy igazán, órákra előre animációval mind a felhőt, radarképet, csapadékmennyiséget stb. lásd elő kell fizetni, de az ingyenes változat is használható.
2022. okt. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

A legtöbb időjárás előrejelző oldal mutatja a ködöt is; hogy hány nappal előre, hogy milyen bontásban (órás, 4 órás, egész napos stb.), és hogy milyen területi részletezettséggel, milyen százalékos valószínűséggel, az, változó.

Azután, mint a többi előrejelzés: vagy úgy lesz, vagy nem.

2022. okt. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

19:51-es melyik oldalon írja ke így?

Köszönöm a válaszokat!

2022. okt. 10. 20:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!