Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Balesetokozás mi várható?

Szabikaanevem kérdése:

Balesetokozás mi várható?

Figyelt kérdés

Egyirányú útra kanyarodtam ahol egy motoros a kocsim hátsó oldalába csapódott.

A motros nagy sebességgel jött így meg tévesztett. A motorosnak 8 napon túl gyógyuló lett a sérülése (repedés) .

Egyenlőre vizsgálják hogy ki mit hogy . Nem tagadok semmit , elismerek mindent .


Milyen büntetés várható ?

Hallottam hogy jogosítvány bevonása is várható de nekem sofőr állásom van és ebből élek.



2022. okt. 7. 16:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%

#10


Hiába próbálsz baromságot beszélni, akkoris így van. A csávót a gyilkosság miatt meghurcolták, meg a nagyon magas sebességtúllépés miatt, de ettől ugyanúgy elővették a másik kocsit is, mivel elsőbbséget kellett volna adniuk. Te poffázzatok még csak hülyeséget, majd rájöttök, amikor egyszer baleseteztek :D A vizsgálatok nem így mennek, mint a ti kis buta elmétekben :D

2022. okt. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
57%
#8 Senki nem mondta, hogy nem néznek meg minden aspektust. Én csak azt mondom, hogy dr. Herpy szerint a minden aspektus megnézése után a gyorshajtót mondták ki nagyobb hibásnak.
2022. okt. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
54%
Sőt, továbbmegyek. Az egyik garázsmester a telepünkön motorozás közben ütközött egy autóssal és ott is hónapokig elhúzódott az ügy, de végül nem őt hozták ki hibásnak, pedig gyorshajtott. Szóval hagyjuk ezeket a baromságokat. Nyugodtan nézzetek néhány ilyen ügy után, aztán rájöttök, hogy ez nem ennyire fekete és fehér.
2022. okt. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

#12


A nagyobb hibás nem 100% meg nem is 50-50. A gyorshajtót minden esetben megfogják valamilyen szinten büntetni, de NINCS olyan szabály, hogy automatikusan Ő a hibás. Ezért mondom, hogy ne beszéljetek baromságokat. Ebben az esetben is, ha az illető bekanyarodott egy útra, ahol elsőbbsége volt a motorosnak, aki mondjuk 50 helyett 65-el ment, akkor nem a motoros lesz azonnal a hibás.

2022. okt. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
57%

#13 Te vagy az egyetlen, aki fekete-fehér dolgokról beszél. Mi vagyunk azok, akik azt hajtjuk, hogy egy ügy nem olyan egyértelmű, hogy "ő okozta a balesetet, ő a 100% hibás", ezt te mondod. Ez a fekete-fehér.


De szeretem, amikor valaki saját magát oltja.

2022. okt. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
57%

#14 "de NINCS olyan szabály, hogy automatikusan Ő a hibás"


Soha nem is mondtam, hogy ez egy szabály lenne, ez egyszerűen csak az eljárás.

2022. okt. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

#17 És ebben az idézetben hol a "fekete-fehér"? Pont azt írom, hogy vagy ez, vagy az, sőt, még "az" is csak "jó eséllyel". A fekete-fehér az lett volna, ha azt írom, hogy "tuti garantált a motoros 100% felelőssége". Írtam ilyet? Nem. Akkor mégis mi a búbánatos jóisten péniszéről beszélsz?


Barátom te azt sem tudod merre vagy arccal előre. De nem baj, kell ilyen is, ha másnak nem, legalább viccnek jó az, amit művelsz.

2022. okt. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
51%
Ha sofőrállásod van az más, akkor a motorost fogják büntetni.
2022. okt. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az jön le a kérdésből, hogy balra kanyarodott le egy egyirányú utcába, és a szemből érkező motoros előtt azt hittem még be tud kanyarodni, de az meg jött nagy sebességgel és még pont eltalálta a bekanyarodó kocsi jobb hátsó sarkát... Más esetben egyértelmű lenne a motoros hibája, akár azonos irányból jöttek, akár már teljesen az utcában történt...
2022. okt. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
#14, na, így már totál igazad van, csak eddig nem így fogalmaztál, meg mások válaszaiba is beleláttál olyat, amit nem mondott senki. Így már korrekt.
2022. okt. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!