Mi a baj az elektromos rollerekkel?
Hát pont ez a baj, hogy 20 km/h sebességgel halad és nem használják normálisan.
Tök egyszerű lenne a megoldás, 8-10 km sebességben kellene limitálni ezeket az eszközöket, ez egy futó-kocogó ember vag sima lábbal hajtott roller sebessége.
A user a baj. Meg a kialakítása az eszköznek. Ha nem valami full-full, akkor semmi komolyabb csillapítas, kicsi kerék...
A labbal hajtós verzió nem arra lett kitalalva, hogy 20-25 km/h legyen az utazósebesség.
Ha valaki normálisan hasznalja, nem kapott felmentest az élet alól tehat tudja, hogy a katyun nem mehet at csak ugy, akkor jó minden. Azokkal semmi baj.
Sajnos sokan meg nem is bicikliztek soha ertelmes dozisban, csak elkaptak a legújabb urban divathullámot, aztán ez van mint a videoban.
"szimplán csak rollerként használta a rollert"
Nem, és éppen ez a baj. A rollert nem elektromos meghajtásra tervezték. A hagyományos lábbal hajtós rollernél minden egyes lökésnél a láb támasztást ad, így gyakorlatilag elenyésző az elesés eséje, mert az idő nagy részében ott a megtámasztás. A gördeszkás sem lábazás közben esik el, hanem miközben egyensúlyban próbál maradni rajta, miközben alatta száguld a deszka. Na, a roller ugyanez a kategória, azt leszámítva, hogy van rajta egy kis kormány is, amit fogni lehet. Az elektromos meghajtás azon túl, hogy elveszi a lábazás nyújtott stabilizáló mozdulatokat, még jól meg is küldi a szerkezetet 20 km/h-val, jobb konstrukciók még annál is többel. Merő életveszély az egész konstrukció.
További kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!