Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi jó ha van a kocsiba?

Mi jó ha van a kocsiba?

Figyelt kérdés

Ami jelenleg van (volt):

-elsősegèly csomag (nem a legdràgàbb de nem is a legolcsób.

-5 fènyviszaverő mellèny (5 szemèlyes autó 4 csomagtartó, 1 az utastèrben)

pótkerèk, ès eszközök

-2 gyertya

-biztosítèkok

-porral oltó


2022. márc. 29. 11:31
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Én tartok benne egy tekercs papírtörlőt. Akármikor hozzá kell valamihez nyúlni és piszkos lesz a kezem le tudjam törölni. Ill. egyszer az autóhoz visszaballagva kezdett hányni a kisfiam, na, akkor is nagyon jó szolgálatot tett.

Tartok benne még gumipókokat, villáskulcs készletet és kerékkulcsot. Apukám a sajátjában vontatókötelet is tart.

Tartok benne egy esernyőt is.

2022. márc. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Jégkaparó/jégoldó (nyilván nyáron annyira nem fontos)

Takarót/plédet szokták még javasolni, hogy legyen, pl. Ha megállna az autó hidegben. Nekem mindig van 1-2 bontatlan üveg ásványvíz is. Esernyő, napszemüveg, sapka ami még mindig van benne.

2022. márc. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Olaj, ablaktisztito folyadèk?
2022. márc. 29. 11:59
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Egy krokodil, amelyik vigyáz a kocsira.
2022. márc. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

3-ra:

Motorolajat én biztos nem kezdek el töltögetni út közben, de mondjuk nem is tartanék olyan autót, amibe rendszeresen kell tölteni.

Ablakmosó folyadékot? Olyan előfordult, hogy ki akartam fogyasztani a nyári folyadékot teljesen, hogy utána télit tölthessek be. Nos, akkor vittem egy darabig a télit palackban az autóban, mire betölthettem.

2022. márc. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%
Új autóba semmi pluszt nem kell berakni a tartozékain kívül, télen ügyelni kell a teli tankra.
2022. márc. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem új kocsiba
2022. márc. 29. 17:27
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

Akkor már lehet egy bika kábel is, vonó kötél. Meg amit már előttem leírtak.

De nekem a kényelmem miatt sok minden van.

Például egy Waeco hűtő, ásvány víz.

Kávé főző és minden ami kell kv főzéshez , kis campinggaz , tartalék 10 liter víz.

Sokat járunk kirándulni és ezeket ki se szedem belőle.

2022. márc. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
32%

"Olaj, ablaktisztito folyadèk?"


Olaj: Van a motorban.

Ablaktisztító folyadék: Van a tartályban.


Minek külön is cipelni, ha maga az autó is hordozza a megfelelő helyeken? Ráadásul egyik sem létszükséglet. Ha az olaj ömlik, akkor hiába töltöd utána, kiömlik az is belőle.


"nem új kocsiba"


Köszönjük, Emese. Pontosíthatnád, hogy válaszolni lehessen. 30 évnél öregebb autók esetén vannak típus specifikus alkatrészek, amiket érdemes tartalékba elrakni, de nagyjából ennyi. Szerintem 15-20 évre visszamenőleg a nyugati típusokba már nem érdemes alkatrészt tenni. Ha azoknál elromlik valami, akkor amúgyis szerelő a vége.

2022. márc. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%

Kerékcseréhez szerszám (amit adtak a kocsihoz), plusz egy csavarhúzó tartozik még hozzá.

Vontatókötél, egyik kocsiban ellankadásjelző háromszög. Eü-doboz, lehet, hogy egyik-másik dolog már lejárt. (Rendőr nem ellenőrzi, de ha balesetnél valami nincs vagy lejárt, akkor elvileg büntethetnek.)

WC-papír, az kezet törölni is jó. Egy másfeles flakonban csapvíz. Főleg kezet mosni, de végszükség esetén egy kortyot meg is lehet inni, pár hónaponként cserélem.

1 sárga mellény/autó, eredeti csomagolásból még nem voltak kibontva.

Egyik kocsiban lábpumpa.

Toll, papír. Egyik kocsiban bicska is.

Metszőolló és munkavédelmi kesztyű, mert néha elfelejtek vinni a telkekre.

Szövetanyagok, ha a hátsó üléstámlát lehajtom pakolási célzattal, le tudjam takarni.

2022. márc. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!