Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Pestmegye matrica Vàcig jó?

Pestmegye matrica Vàcig jó?

Figyelt kérdés
Gödnèl akartam lejönni az autó pàlyàról de elcsesztem. 1 el mentem tovàbb. Ha jól làttam a tèrkèpen, ott mèg nincs büntim.igaz?
2022. febr. 17. 05:57
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
11#nem fogyatèkos, megvan mindenem ami kell.... a tudatlan jobb kifejezès...
2022. febr. 17. 13:22
 12/20 A kérdező kommentje:
10:nem túl mentem, majd visszafordultam, majd mielőtt hazaindultam, feltettem a kèrdèst....
2022. febr. 17. 13:24
 13/20 A kérdező kommentje:
de azt is mondhatnàm, hogy nem írtam, hogy gondolkoztam, hogy visszatolathatok e vagy sem... X helyre mentem, elrontottam, màshol jöttem le mint ahol akartam... nem ismerem a magyar utakat, autó pàlyàkat. nincs 50 ève jogsim, rutinom. ha ez szègyen, akkor tudom, hogy szerinted vissza kellett volna tolatnom, vagy meg kellett volna àllnom... vajon ha a csalàdtagod belèm szàll, meghall, mert ez csinàlom, akkor is ezt mondanàd?
2022. febr. 17. 13:30
 14/20 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem sem fogyatékos sem tudatlan nem vagy, az Időközben eltűnt epés hozzászólásom nem neked szólt Hanem azoknak akik örömködnek azon hogy kioktathatnak.
2022. febr. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
akkor viszont elnèzèsedet kèrem, ha esetleg olyan dolgot írtam neked.... valahogy a mondatok ma nem jönnek àt nekem... :(
2022. febr. 17. 15:55
 16/20 anonim ***** válasza:
Nincs miért elnézést kérni. Semmi olyat nem írtál, nincs veled Semmi baj!!!!! :)
2022. febr. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Beviz Elek ***** válasza:
88%

Nem kellett volna visszatolatnod, de mivel érthetetlenül írsz ezért nem igazán sikerült kibogozni hogy pontosan mi is történt.


“inkàbb utànna kèrdezek, minthogy utànna nèzek, ès utànna legyen egyeglepetès....ert ha nem jó akkor 2 csekket kapnèk”


Ebből arra következtettem hogy inkább kérdeztél, nehogy 2 büntetést kapj 1 helyett, de hogy őszinte legyek minden elismerésem annak aki teljes mértékben érti amit írsz.

2022. febr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
a lènyeg, hogy tovàbb mentem, ès nem voltam benne biztos, hogy meddig szól a matrica. Sejtettem, hogy vàcig (ezèrt írtam, hogy Vàcig èrvènyes e.Most olvastam, hogy 1 óràn belül vettem bolna jegyet, akkor sincs bünti. (pl ha nincs matrica, felhajtok, ès utànna veszek jegyet....)
2022. febr. 17. 18:38
 19/20 anonim ***** válasza:
84%

Amúhy mit akarsz te tudni??

Nógrád megyében nincs fizetős pálya.

2022. febr. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
☝️Ezt nem is tudtam.... 😧Köszi az infot...
2022. febr. 19. 15:08
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!