Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Pestmegye matrica Vàcig jó?

Pestmegye matrica Vàcig jó?

Figyelt kérdés
Gödnèl akartam lejönni az autó pàlyàról de elcsesztem. 1 el mentem tovàbb. Ha jól làttam a tèrkèpen, ott mèg nincs büntim.igaz?
2022. febr. 17. 05:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Na melyik megyében van Vác? És Göd?
2022. febr. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 10 deka farhát ***** válasza:
100%
Az M2 teljes hosszára érvényes a Pest megyei matrica, mivel el sem hagyja azt.
2022. febr. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Akkor Sződligetig mentél amúgy, mégcsak nem is Vácig.
2022. febr. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
igen, sződligetig mentem, nem vàcig... vàcot azèrt kèrdeztem, hogz lehközelebb tudjam meddig mehetek.... Gödöt tudom hogy pestmegye, azèrt vettem pest megyei matricàt, vàcot meg õszinte leszek nem tudtam hogy hova tartozik.... illetve hogy az m2 nem hagyja el pest megyèt, de akkor ezt is tudom
2022. febr. 17. 08:02
 5/20 anonim ***** válasza:
81%

[link]


2022-ben elképesztő, hogy itt tartunk.

2022. febr. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

mièrt, mert nem tudtam, hogy pest vagy nógràd megyèhez tartozik egy olyan vàros, amiben mèg sosem jàrtam, egy olyan orszàgban ahol nem lakok?

(az utóbbit nem tudhattad)

2022. febr. 17. 09:59
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem rosszból írtam, csak ezeknek hamar utána lehet nézni. Pl Horvátországba megyek nyaralni de nagyjából már most képben vagyok az autópályával, ENC-el, komppal, ilyesmikkel.
2022. febr. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Beviz Elek ***** válasza:
100%

#6

Több idő kiírni a kérdést mint megkeresni a választ.

2022. febr. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

csak kicsit màskèpp íràsban....

èn nem vagyok teljesen tisztàban ezzel, így inkàbb utànna kèrdezek, minthogy utànna nèzek, ès utànna legyen egyeglepetès....ert ha nem jó akkor 2 csekket kapnèk (oda, meg vissza, mert autópàlyàn megfordulni nem poènos sehol) benzinkútraeg nem szerettem volna ezèet menni, mertàr úgyis jön a csekk.... qkkor màr mindegy....

2022. febr. 17. 10:39
 10/20 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Ahh értem, tehát túlmentél, félreálltál a kihajtónál, feltetted a kérdést hogy visszamehetsz-e az M2-n 1 kijáratot vagy jobb inkább elmenni a 2-esre és ahogy megnyugtattak néhány óra múlva, már nyugodtan visszamentél az M2-n? Ennyi idő alatt át is sétálhattál volna.


Amúgy a benzinkúton tudtak volna válaszolni, remélhetőleg tudják melyik megyében dolgoznak.

2022. febr. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!