Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A belvárosban 40km/órával...

A belvárosban 40km/órával haladók miért csinálják ezt a szándékos bosszantását/leszarását a többi autósnak?

Figyelt kérdés
Nem friss jogsisok és nem mazsolák. De ha az lenne sem magyarázat mitől nem mernek még +10km/órát gyorsítani.
2022. febr. 4. 17:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
De igen azért! Menni kéne a megengedett sebességgel uram,ezt mondták. Igaz büntetést nem kapott ezzel elintézték ezt a témát. A testvérem egyébként meg azt hitte sebességtúllépésre próbálták rávenni, hogy azért büntethessék meg és csakazért sem ment 50felé. Ismerte a fehér audit tudta, hogy rendõrök.
2022. febr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
20. Más emberek tapasztalásainak a meghazudtolása helyett nem akarsz inkább a kérdésre válaszolni? Miért félsz 50-nel menni?:)
2022. febr. 5. 15:13
 23/25 anonim ***** válasza:

#22 Ezt annak mondod, aki ha teheti, 70-nel megy. Városban nyilván tartom én is a forgalomnak megfelelő sebességet, de nálunk a külváros pont olyan, amiről te beszélsz. Sehol semmi akadály, 2x2 sáv, még járda sincs, ahonnan gyalogos ugrálhatna eléd. 70-et szoktam ott menni.


Csak látod ez a kettőnk közötti különbség. Te azt hiszed, hogy te vagy a király és te csinálsz mindent jól. Aki nem úgy tesz, ahogy te, az téved és rosszul csinálja. Ellenben én képes vagyok megérteni azt, hogy ez nem egy olyan kérdés, amire van jó válasz. A kérdésedet már jópáran megválaszoltuk, jómagam is, csak te képtelen vagy felfogni. Sajnos erre már nem terjed ki az értelmi szinted. Erre írtam korábban, hogy ha túl értetlen vagy ahhoz, hogy magadtól rájöjj a válaszra, akkor mi hiába írjuk azt le neked.

2022. febr. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 MGéza ***** válasza:

Az a probléma hogy elkezdesz a belvárosról beszélni mintha nem tudnád, hogy ott a legnagyobb a forgalom és ott lehet általában a legkevésbé haladni és a megengedett legnagyobb sebességet tartani. Majd felveted, hogy ahol lehet(ami jellemzően nem a belváros) miért mennek 40-el. Aztán meg lepontozol mindenkit aki szerinted azt se tudja miről beszélsz?

Magyarán szerintem az van hogy egy aránylag gyérebb fogalmú időszakban betévedtél a belvárosba és csodálkozol, hogy az állandó gyalogos, parkoló autóból kiszálló vezetők, villamosmegálló-szigetről lelépdelő, busz mögül szabálytalanul úton átfutó, sietős gyalogosok között a tapasztalt sofőrök miért tartanak kicsivel alacsonyabb sebességet? Akkor most ki az értetlen?

2022. febr. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Rosszul mér a km órád.
2022. febr. 7. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!