Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért nem áll meg a tank egy...

Miért nem áll meg a tank egy balesetnél?

Figyelt kérdés
Láttam pár videót, amiben egy tank balesetezik egy autóval és a tank elhajt. Nincs hábor, hogy ne állhatna meg...
2022. febr. 1. 16:37
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
20%
Na és ebben hol van az hogy "tilosban"?
2022. febr. 2. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Hagyjuk, nem érted. Te példázódtál azzal, hogy a katona valami tilos dolgot csinál, akkor börtönbe zárják, majd közlöd, hogy nem is mondtál ilyet... Én itt kiszálltam, köszönöm az "értelmes" vitát.
2022. febr. 2. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
77%

Ember... Pont hogy te nem érted amit írok.


Azt írom hogy a paranccsal szembemenni tilos neki.

És amennyiben a parancs az hogy nincs megállás húzós indok nélkül, akkor nincs megállás húzós indok nélkül.


Az ami neked civilként tilos, tehát pl ütközésnél tilos továbbmenned, az egy katonának ha a parancs az hogy nem állhat meg akkor neki nem tilos hogy továbbmenjen.



Ez nem vita, te próbálsz keverni kavarni, illetve szándékosan meg nem érteni azt amit írok.


Vagy legalábbis remélem szándékosan nem érted a lényeget.

2022. febr. 2. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Ja, mert ez szerinted így működik a katonaságnál, hogy elcsapnak valakit és otthagyják utána a sz.ban, mert parancsot kaptak. Direkt írtam, hogy békeidőben nincs ilyen. Ugyanúgy meg kell állniuk segíteni, mert kötelező, ez a jogszabály. Te háborús helyzetéről beszélsz, ami most nincs éppen.
2022. febr. 2. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
78%

24-es a parancs az parancs háborús és békeidőben egyaránt.


De tudod mit? Menj el katonának, akkor majd megérted, és nem írsz ekkora butaságot.

2022. febr. 2. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
36%
Számtalan eset volt már, hogy katonai konvoj okozott közlekedési balesetet. Egyiknél sem hagyták el a helyszínt, mert ez a jogszabály. Majd pont a katona nem fog jogszerűen eljárni, hagyjuk már a hülyeséget...
2022. febr. 2. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
78%
Ha parancsot kapnak a megállásra akkor megállnak, ennyi.
2022. febr. 2. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem a tankban ülő meg sem érezte az ütközést, ő csak annyit vettem észre, hogy "de jót drifteltem".



De egyébként ha így is volt, gondolom rádión odaszóltak neki, hogy álljon meg mert baj van.

2022. febr. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
83%
Miért a magyar jogszabályok betartását kéritek számon egy orosz katonától? És honnan veszitek, hogy nem álltak meg?
2022. febr. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!