Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért nem áll meg a tank egy...

Miért nem áll meg a tank egy balesetnél?

Figyelt kérdés
Láttam pár videót, amiben egy tank balesetezik egy autóval és a tank elhajt. Nincs hábor, hogy ne állhatna meg...
2022. febr. 1. 16:37
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%

Nem mi vezettük a tankot.

Még csak a videót sem látjuk, mert miért is közölnéd velünk, hogy mégis miről beszélsz.


Biztos terhes volt a "sofőr" felesége. Honnan a fenéből tudjuk?

2022. febr. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
[link] 2:10-nél van egy ilyen baleset.
2022. febr. 1. 16:56
 3/29 anonim ***** válasza:
41%
Nagy a tömege, így a tehetetlensége is, Newton törvénye. Vonatnál is ez van
2022. febr. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
De úgy értem, hogy nem nyújtanak elsősegélyt. Csak lesz@rják és mennek tovább.
2022. febr. 1. 17:17
 5/29 anonim ***** válasza:
92%
És mégis honnan veszed, hogy nem állt meg? A koccanás után kevesebb, mint 2 másodpercet látunk az esetből. Mégis mi mindennek kellene beleférnie ebbe a 2 másodpercbe? Kék-sárga papír, újraélesztés... még valami? Ezek mellett minek kellene még beleférnie 2 másodpercbe?
2022. febr. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
24%

Nekem nagyon úgy fest, hogy szándékosan lökte el a civil kocsit.

Zárt menetoszlopban mentek. Hogy volt-e jogi alapja a műveletnek, szükséges volt-e, nem tudom. Az oroszoknál minden lehetséges.

Azt nem lehet látni, mi volt a folytatás, de vannak olyan helyzetek, amikor tilos megállniuk.

Pl. a diplomatákat kísérő autók akkor sem állhatnak meg, ha babakocsit taposnak el.

2022. febr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
50%

Ha a poaracs az hogy juss el A-ból B-be megálló nélkül. Akkor elmész A-ból B-be megálló nélkül.


Ha megállsz nyomós indok nélkül (ez a baleset rohadtul nem az) akkor megszívod, akár böri is járhat érte.

2022. febr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
72%

Az nem tank amúgy sem... az egy BMD-2.

Kb meg sem érezte az autóban ülő ember a koccanást, persze a kocsit azt lezúzta a gcbe.

2022. febr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
0%
#7 Hol jár börtön megállásért??? Komolyan érdekelne hol olvastál ekkora marhaságot. Kérlek linkeld a vonatkozó bekezdést a kreszből.
2022. febr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
58%
9-es látom te se voltál katona...
2022. febr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!