Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Megvan a jogsi, de félek...

Megvan a jogsi, de félek vezetni. Hogy győzzem le?

Figyelt kérdés

Múlt héten vizsgáztam, azóta nem ültem autóban. Akkor nagyon boldog voltam, de ezt hamar felváltotta a félelem, szomorúság. Amíg ott volt az oktató, addig tudtam, hogy nem lehet baj, kaptam tanácsokat folyamatosan, most meg nem lesz már ott. Az autó is más amit vezetnem kéne, hiányzik a jól megszokott, megszeretett oktatókocsi. A vizsga jól ment, mert nagyon mázlis voltam, egyívű megfordulás, párhuzamos parkolás előre, forgalom alig volt, a vizsgabiztos folyamatosan az oktatóval beszélgetett. Úgy érzem, nem vagyok még kész erre, nem vagyok azon a szinten, hogy önállóan vezethessek. Nem tudom, hogy ez most csak a pánik, félelem miatt van, vagy valóban így igaz. Más is érzett így ?

Ráadásul a tolatás, manőverezés tolatva nagyon nem megy.

Nem akarok mást magam mellé, mert lehúzásra nincs szükségem, és én úgy érzem, hiába ülne ott bárki, nem sokat segítene, belenyúlni úgy sem tud.

Inkább csak stresszelne az egész helyzet, hogy még miatta is én felelek stb. Hogy induljak így el?



2021. dec. 23. 17:51
1 2
 11/12 anonim válasza:
63%

Én 25 éve vezetek.Azóta mindig vokt autóm.Azzal is dolgozom.

Emlékszem hogy amikor kevesebben voltak az utakon akkor gyakoroltam.

Félni csak annyira féltem hogy átérezzem a felelősségét annak hogy részt veszek a közlekedésben.

El fog múlni.

Egyedül szépen csiszolgatod a technikád.

Aki viszont nem vezet az sose lesz jó sofőr.

2021. dec. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
41%
Nő vagy, ugye? :)
2021. dec. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!