Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kuplungpedálon nincs gumi,...

Kuplungpedálon nincs gumi, csak a fém pedál, így hogyan lehet elindulni a járművel?

Figyelt kérdés
Ikarussal fogok dolgozni, kipróbáltam és lecsúszik a lábam a kuplungról, lefulladok vagy hírtelen megindulok és az nem éppen a legjobb, mit csináljak? Az nem megoldás, hogy vigyem műhelybe, mert selejtezésre váró busz és nem foglalkoznak vele, de már 3 éve selejtre vár, nem tudok vele dolgozni és ki vagyok rá írva ha nem végzem el a melót valahogy kirúgnak vagy elküldenek vidékre váltani az utóbbi azért rossz mert 3-kor kell kezdeni és nekem addig ki kell érni 30-40 vagy akár 50km-re. Nem akarok bajt, mit csináljak???
2021. dec. 22. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Meg kell szokni. Vagy szerzel hozzá gumit.
2021. dec. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Használt autó/bicikli/motor külső gumiból vágj le egy darabot, és MINŐSÉGI pillanatragasztóval, meg kábelkötegelővel tedd rá!
2021. dec. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg kell szokni. Vagy tákolni rá valamit
2021. dec. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Némelyik taposón gyárilag sem volt. Hozzá tudtunk szokni az elmúlt 40 év alatt, ne kényeskedj. Töröld meg a lábad, mielőtt a bakra ülsz.
2021. dec. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A régi Ikarusokon nem egy hatalmas lekerekített sarkú fém téglalap a kuplung? Arról hogy a fenébe csúszik le a lábad?...
2021. dec. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mást nem tehetsz.

Megszokod vagy rábarkácsolsz valamit.

2021. dec. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5:

De igen. A régebbiek felső végén van egy 7-8 mm-es perem, hogy a cipő orra ne tudjon lecsúszni.

#4

2021. dec. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!