Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi a helyes technika kicsúszás...

Mi a helyes technika kicsúszás esetén?

Figyelt kérdés
Viszonylag kezdő sofőr vagyok, csak május óta vezetek, jelenlegi Ford Fiesta gépjárművemet szeptember óta. Mai nap jöttem hazafele, a város szélén lévő kétsávos körforgalomban és elvesztettem az uralmat a járművem felett. Ahogy kanyarodtam a körforgalomba az autó fara elkezdett csúszni a külső sáv felé. Nem sikerült megtartani, végül kétszer megpördült az autó. Szerencsére személyi és vagyoni kár, sérülés nem keletkezett, legfeljebb az idegrendszeremben. Hirtelen nagyon meg voltam rémülve, gyorsan visszaálltam az útra, majd az első lehetőségnél félreálltam. Sajnos a vezetés oktatáson nem esik szó az ilyen helyzetekről. Mi lenne ilyenkor a helyes reakció, hogy lehet elkerülni az ilyen balesetveszélyes helyzeteket? Hozzátenném, hogy a sebesség megválasztásával nem volt probléma.
2021. dec. 16. 18:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
79%
#10 ez természetes, csak akkor meg azt nem értem hogy mit akartál mondani az 5-ös válaszodban? Azt hogy te úgy hajtasz be a körforgalomba, mint kb mindenki más? Ezért miért hurrognának le? Tök ügyes vagy.🤷‍♂️
2021. dec. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem a gyorsaság a lényeg, hanem a minél pontosabb kormánymozdulatok!
2021. dec. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!