Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Lehet így csinálni vagy hülyeség?

Lehet így csinálni vagy hülyeség?

Figyelt kérdés
Friss jogsim vagyok (2 hónapos). Ma autóval jöttem a kollégiumba, és mivel eléggé mínusz fokok vannak erre, édesapám azt mondta inkább hagyjam egyesbe a kocsit, nehogy befagyjon a kézifék. Igyis tettem, de azért kicsit aggódok. Nem fog így elmozdulni onnan a kocsi? A valtonak nem lesz baja? Ez az első hogy így hagyom, otthon ki van ekelve a kocsi, ha üresben van sem mozdul el.
2021. dec. 12. 19:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Lassan 10 éve vezetek, és minden alkalommal sebességben hagyom az autót (a kéziféket csak kézifékes elindulásra használom, vagy ha meredek emelkedőn parkolok). Semmilyen problémát nem okoz, sőt, még biztonságosabb is, mint pusztán a kézifék.

(Alföldi haverom első alkalommal megkérdezte az utazásunk végén, hogy miért nem húzom be a kéziféket, mert hogy ők csak parkolni használják. :) )

2021. dec. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!