Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Észrevettétek, hogy mennyire...

Észrevettétek, hogy mennyire hat a telihold a közlekedőkre?

Figyelt kérdés

Ma elképesztő nap volt. Holnap telihold lesz. Vagy nem tudom mi indokolja azt, amit az utakon tapasztalok. Legalább 5-6 videót tudnék feltölteni csak máról. Indenxet kb 10-ből ketten használnak, előzések vészfékezéssel, útról letolással. Cikáznak, versenyeznek, beparkolnak elém az autópályán (nem tudom minek nevezni azt, mikor behúz elém 3 méter távolságra).

Mi a fene van, emberek, meg vagytok őrülve?

Vagy ahogy nő az "átoltottság" egyre hülyébb mindenki? Mi történik? Nem létezik, hogy mindenki ekkora szemétláda tahó legyen az utakon!

Kicsit fékezzétek magatokat! Akinek inge!



2021. nov. 18. 23:34
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

1. ti pontoztátok magatokat. Nem szoktam pontozni.

2. egymás válaszát jelentettétek/töröltétek, csak most néztem rá a kérdésre

3. egymással leveleztek, senkinek sem írtam

4. mivel a Hold nagyban felelős az árapály jelenségért, és az emberi test kb.70%-a víz, ezért elképzelhető (mármint annak, akinek van mivel elképzelnie -megfejtés:agya-), hogy a Hold fázisai esetleg befolyásolhatják az emberi testet.

[link]

Ha valamelyikőtök értene idegen nyelveket, például angolt, akkor ajánlom figyelmébe a következőt:

[link]

5. egy autópályán mit csináljak? Nyomjam a dudát folyamatosan, hívjak percenként rendőrt, vagy ha az illető lehajt a pályáról, kövessem és amint megáll, lőjem agyon az ablakból? Vagy milyen legénykedésre gondoltál? Azon kívül, hogy villantok, dudálok, integetek? Dodzsemezzem ki a mezőre?

6. mivel minden nap autóval járok évek óta, megfigyeltem, hogy bizonyos napokban az átlagnál is nagyobb baromként viselkednek egyesek.

7. a válaszaitokból ítélve azt a következtetést vontam le, hogy az előző ponthoz tartoztok a 2. és a Harry Pottert ismerő válaszolón kívül-neki legalább van humora.

Gratulálok a szerencsés nyerteseknek!

P.S. szerencsére kamerával járkálok, és ezentúl nem fogom sajnálni az időmet arra, hogy feltöltögessem a felvett belesetveszélyes közlekedőket (bpiautósok). Lehet, hogy 3-ból 1 felvétel jut csak el a rendőrségig, de az is több a semminél, főleg annak, aki rajta van. És ezt kurvára komolyan gondolom.

2021. nov. 19. 19:32
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Teliholdnál a Hold és a Nap a Föld ellenkező oldalain állnak, szóval bizonyos mértékig kioltják egymás tömegvonzását. Újholdnál adódnak össze a vonzások.

Lehet, hogy pont telihold előtti időszak volt, de nem ez lehetett a bűnös, hanem erős fronthatás volt. A légnyomásváltozás az nagyon tud hatni az emberek többségére. Főleg amikor nagyon alacsony a légnyomás, akkor bolondulnak meg az emberek.

Ha erre fel akarsz készülni, az orvosmeteorológiai előrejelzést figyelgesd.

2021. nov. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!