Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Masra is hatassal van a telihold?

Masra is hatassal van a telihold?

Figyelt kérdés
Tegnap telihold volt es alig tudtam aludni. Forgolodtam, a szorongasom is elojott, hanyingerem volt. Ti ereztek valamit ilyenkor?
2021. szept. 21. 08:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Másvalami miatt voltál rosszul, nem a telihold miatt
2021. szept. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Megsúgom: mindenkire hatással van a telihold! Csak néhányan érzékenyebbek, mások kevésbé. Ha telihold volt éppen, akkor mindig tudtuk a melóhelyen, hogy több lesz a baleset, és a "hülyék" tombolni fognak. Miért? Mert a testünk 70%-a víz, és ahogy a Föld tengereire/óceánjaira/vizeire árapály hatása van a Holdnak, úgy az emberek testére is.
2021. szept. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Kettes... -.- Az tény hogy az ember teste 70% víz, meg valamennyire az állatoké is, de ezzel a logikával nem kellene mindenkinek meghülyülni vagy rosszul lenni teliholdkor? Kivétel nélkül.
2021. szept. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Mindenkire hat - mint írtam - csak kire teljesen, kire kevésbé. Akire kevésbé, az is lehet feszült, ideges, vagy csak fáj a feje. Rosszul csak az lesz aki érzékeny rá. Hosszas tapasztalat. Egészségügyben dolgoztam évtizedekig és mindig ha telihold volt, akkor több is volt a meló. Ez nem kitaláció, utána lehet olvasni.
2021. szept. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Rám pont fordítva hat a telihold. Én olyankor sokkal jobban kialszom magam 🙂 Márha épp nem túlbuzog bennem az energia 😂
2021. szept. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Ma nem hatott rám, de sokszor ilyenkor egész éjszaka alig alszom, és órákig nem jön álom a szememre lefekvés után, pedig nagyon jó alvó vagyok egyébként.
2021. szept. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most utana olvasgattam a telihold hatasainak es elvileg aki telihold idejen szuletik az jobban megerzi ezt. Visszakerestem a holdnaptarban es a szuletesnapomon telihold es holdfogyatkozas is volt. Ti hisztek ebben?
2021. szept. 21. 12:50
 8/13 anonim ***** válasza:
76%

Hogy lehetett egyszerre telihold és holdfogyatkozás is?

Ebben nem hiszek, de abban igen, hogy a telihold hatással van a szervezetünkre, ilyenkor pl nem ajánlott műtétekre menni, foghúzásra, mert jobban vérzik a seb.

2021. szept. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Én nem is gondoltam a teliholdra, amíg nem olvastam ezt a kérdést, de most éjszaka egyáltalán nem tudtam aludni és előtte egész nap fájt a fejem, pedig nem vagyok fejfájós.
2021. szept. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#8 [link] ezen az oldalon neztem, es ott van a jelmagyarazat is.


#9 eddig en se hittem benne, de szokott lenni mindig ilyen roszabb idoszakom es most olvastam utana ezeknek

2021. szept. 21. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!