Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért vegyek új kocsit, mikor...

Miért vegyek új kocsit, mikor baromi túlárazottak, 5 évet bírnak üzembiztosan, összeszerelés-minőség sem olyan jó, újat nem tudnak mutatni?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem fröcsögni akarok mert nincs pénzem új autóra, pont az hogy van rá keret bőven. Van egy toyotám, de már öreg, szeretnék egy új autót venni, de így 2021-ben nem látom értelmét új autót venni.

Amúgy kértem új toyotára árajánlatot, 2022 októberében tudják szállítani...


2021. nov. 4. 21:09
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
87%

1. Jelenleg fent vannak az új autók árai, ahogy a használtaké is, de ez nem valószínű, hogy a közeljövőben megváltozik


2. Egy mai új autó ugyanannyit bír, mint egy 10 évvel ezelőtti, csak még mem ment el az életéből 10 év


-Az új autó előnye, hogy ismered a teljes "előéletét"


Anyagilag nyilván nem olcsó, így erősen meggondolandó. Mindenesetre nálunk a családban az a stratégia jött be, hogy mindig új autót veszünk, majd azt addig hajtjuk, amíg komoly ráfordítás nélkül működik (15-20 év)

2021. nov. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
33%

És az öreg Toyota mennyire üzembiztos?

Mert én már ismerek olyan "üzembiztos" Swiftet ami vedeli az olajat, figyelni kell hogy ne forralja a vizet és minden utcasarkon legalább egyszer oldalba csapni fejszével, de azért a tulaj szerint "üzembiztos".

2021. nov. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 Beviz Elek ***** válasza:
91%

Ha szerinted nem éri meg új autót venni akkor ne vegyél.

Jó éjszakát!

2021. nov. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
79%

Honnan vetted az 5 evet?

A mi autonk most 5 eves es semmi baja nincs, ha most lecserelnenk vadonat ujra, akkor az is tovabb birna 5 evnel. Ha vigyazol ha akkor 15 evig siman jo.


Egyszeruen csak nincs penzed uj autora es kell a megerosites hogy felesleges venni uj autot.

2021. nov. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne vegyél. Sok értelme volt feltenni a kérdést.
2021. nov. 5. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
87%

Fröcsögött egy kört, neten névtelenül jól esett neki egy picit menőzni, hogy leírhatta van rá keret bőven - én meg a pápa vagyok mellesleg - és ennyi.

Lényegi kérdést ebben nem kell szerintem keresni.

2021. nov. 5. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
85%
Hiába játszod a janit kérdező. Ruppótlan nyomi vagy. Egy Daciara nem telik neked. Azt hiszed beveszi bárki is a nyavajgásod?
2021. nov. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

"Kár, hogy a régi jó dolgokból nem maradt semmi"


Károgás megvolt, vegyél használtat, kész.

2021. nov. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
82%
Csak úgy szólok kérdező, az öreg kocsik már rég átléptek azon a bizonyos 5 éven....
2021. nov. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
87%
A használt autó is volt új valamikor. Na most mi van?
2021. nov. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!