Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha nem húzódok ki a kapaszkodó...

Ha nem húzódok ki a kapaszkodó sávba mert nem jó a tükörfűtés az nagy baj?

Figyelt kérdés
Kell mennem egy számomra új járművel és reggel azon a vidéken ami dombos be fog párásodni a tükör, eddig a többinél elhúztam az ablakot letöröltem zsepivel majd behúzódtam ha vége a kapaszkodó sávnak, de most messze lesz a tükör és semmit nem fogok hátra látni azon a szakaszon max. ugye a lámpákat talán-talán. Nem fogok kimenni jobbra ezért mert ha meg kell állnom elengedni valakit akkor ilyen 20-25-el bírok csak majd felmenni mert gyenge a motor, ja és be fogja kormolni a környéket az a jármű. Nagy baj ilyenkor nem kimenni jobbra?
2021. okt. 20. 10:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Jaa, hogy ez egy busz.


Azért buszsofőrként lehetnél annyira talpraesett, hogy ilyen probléma miatt nem a gykra futsz.


Ha lerobbansz majd 30 utassal a hátad mögött, mit csinálsz? Kiírod gyakorira, hogy mit tegyél?

2021. okt. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem, vettem sárga jelzőlámpát meg elakadásjelző háromszöget és van 10 sárga mellényem meg 4 esernyőm, utóbbi azért, hogy ha esőbe állunk le legyen valami.. amúgy igen, elzavartak a műhelyből ezzel, konkrétan mondták, hogy menjek el van ennél fontosabb is. Sokat segítenek itt, legutóbb a kuplungon nem volt gumi és lecsúszott a lábam , folyton lefulladtam és írták, hogy szigetelőszalagot tekerjek oda,na azóta azt selejtezték most másik busz van aztán kezdődik minden előről.
2021. okt. 21. 05:16
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem nincs tükörfűtés egyik kocsin se, de olyan azért nem szokott lenni, hogy menet közben párásodik. A külső tükörre és az üvegek külső oldalára az a jellemző, hogy ha nedvesek is elinduláskor, a menetszél leszárítja őket negyedóra alatt.
2021. okt. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

"Azért buszsofőrként lehetnél annyira talpraesett, hogy ilyen probléma miatt nem a gykra futsz"


Nem jelent semmit, hogy valaki hivatásos sofőr. Az a bizonyos Toyota balhé az USA-ban úgy kezdődött, hogy egy volt rendőrnek beakadt a gázpedál a gumiszőnyeg szegélye alá. Stasrtstop-gomb nem állította le a motort, a féket nem merte két lábbal taposni egyszer(!!!) és határozottan (mert a fék mindig erősebb mint a motor), hanem nekiállt a 911-et hívni, hogy ilyenkor mit kell csinálni. Addig tanácstalankodott, ameddig egy kereszteződésben vége lett az útnak is, a Priusnak is. Mert a RTFM leírásban nem olvasta el, hogy hosszabban kell nyomva tartani a gombot, hogy leálljon a motor, és azt sem tudta, hogy elszabadult autónál nem fékezgetni kell, mert azzal csak elmelegíti a féket, hanem egyszer beleállni.

2021. okt. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!