Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha nem húzódok ki a kapaszkodó...

Ha nem húzódok ki a kapaszkodó sávba mert nem jó a tükörfűtés az nagy baj?

Figyelt kérdés
Kell mennem egy számomra új járművel és reggel azon a vidéken ami dombos be fog párásodni a tükör, eddig a többinél elhúztam az ablakot letöröltem zsepivel majd behúzódtam ha vége a kapaszkodó sávnak, de most messze lesz a tükör és semmit nem fogok hátra látni azon a szakaszon max. ugye a lámpákat talán-talán. Nem fogok kimenni jobbra ezért mert ha meg kell állnom elengedni valakit akkor ilyen 20-25-el bírok csak majd felmenni mert gyenge a motor, ja és be fogja kormolni a környéket az a jármű. Nagy baj ilyenkor nem kimenni jobbra?
2021. okt. 20. 10:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a minimum sebességnél többel mész és nem jön mögötted senki vagy van még egy sáv, amin meg tudnak előzni, akkor nem baj. Egyébként meg nagyon gyorsan csináltasd meg, mert ez így balesetveszélyes.
2021. okt. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
Ha közlekedésre alkalmatlan a kocsid, akkor ne közlekedj vele.
2021. okt. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

ez több sebből vérzik

20-al márpedig ki kell menjél a kapszakodósávba. A végén félreállsz, letörlöd a visszapillantót és újra elindulsz.

2021. okt. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Bakker, akkor menj ki abban a pillanatban, hogy megnyílik a sáv. Ne legyen már ez probléma.
2021. okt. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha városból ki mész így, akkor ott azon a kapaszkodósávnál már tökmindegy hogy látsz-e a tükörben vagy sem.
2021. okt. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
A fűtésnek fújnia kellene a tükröket is. Ez nem tükörfűtés, az én fapados F Astrámon is kap meleget a tükör. Szóval nem értem a problémát.
2021. okt. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Amit a #3-as is írt.

Félreállsz, letörlöd és mész tovább.


Ez a leglogikusabb. De a még logikusabb az lenne ha ma délután megnézetnéd szerelővel, hogy mi lehet a probléma amennyiben nálad van az autó.

2021. okt. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Azok is közlekednek valahogy, akiknek nincs tükörfűtése.

Le kell törölni, aztán fújni rá egy kis páramentesítőt.

2021. okt. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ez egy Rába Contact, és selejtezésre vár, de rájöttem, pont ki tudok nézni az ablakon hátra, amúgy a páramentesítő semmit nem ér, próbáltam.
2021. okt. 20. 20:25
 10/14 anonim ***** válasza:
Aha, és akkor máshol hogy váltasz sávot? Amúgy is, kapaszkodósávba azonnal kisorolsz, ahogy megkezdődik, és nem kell a jobb tükörbe nézned. Meg amúgy is egy ilyen rommal ha nem húzódsz ki azonnal a kapaszkódora, valaki tarkón fog lőni, teljesen jogosan.
2021. okt. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!