Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Egyesek miért nyomják be a...

Egyesek miért nyomják be a központi zárat menet közben?

Figyelt kérdés
Hangsúlyozom, nem a gyerekzárról van szó, hanem a központiról! Rendőr ismerősömnél is megfigyeltem, hogy indulás előtt első teendője az, hogy benyomja a központi zárat, így se ki, se be nem lehet szállni, ameddig fel nem oldja. De nem rendőr ismerősnél is láttam, hogy ezt csinálja. Szerintük így biztonságosabb, mert nem tud véletlenül kinyílni az ajtó. Én viszont az ellenkezőjét gondolom, mert ha baleset van és tönkremegy a nyitó elektronika, akkor hogyan fogunk tudni kiszállni a kocsiból? Külső segítség hogyan fogja kinyitni az ajtót? Mert szerintem sehogyan.

2021. okt. 15. 17:40
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
83%

Öt éves, esőkabát bonyolultságú, alapfelszereltségű Dacia is automatikusan zárja a központit mikor elindulnak vele, és automatikusan nyitja mikor valaki belülről ajtót nyitna.


Én is zárom, mert nem akarom hogy pirosnál állva bárki benyisson az autóba. Baleset esetén a zár old, és ha mégsem, akkor betörik az ablakot.

2021. okt. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!