Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Motorosok miért fogják a...

Motorosok miért fogják a véletlenre az eséseiket?

Figyelt kérdés
Több motoros ismerősöm is van és szinte mindegyikük esett már. Amikor kérdezem őket hogyan történt, mindegyikük úgy mondja, hogy véletlen szerencsétlenség volt vagy hogy más közlekedő miatt vagy kivédhetetlen ok miatt, de sosem ők hibáztak. Szerintem ez abszurd, mert a statisztikák szerint a bukások legalább felét önhiba okozza... Ti hogyan gondoljátok ezt?

2021. okt. 1. 16:47
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Én is egy láthatatlan kátyú miatt estem el, ráadásul főúton csak 70-el döcögtem mert ráértem.
2021. okt. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
100%

15


Az autósnak sem jó érzés, amikor a másik autós, vagy a motoros a s@ggében van+

2021. okt. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:

17


Nem keverd a motorosokat a mozdonyvezetőkkel, mert utóbbiaknál igaz, hogy: "Kétféle van: aki gázolt és aki gázolni fog."


De pl. a pilótáknál sem érvényes ilyesfajta kitalált mondat, mint ez: "Kétféle pilóta van: aki lezuhant és aki le fog zuhanni."

2021. okt. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Amugy van olyan pilóta mondás, hogy kétféle pilóta van: aki tört már gépet és aki fog.


Szóval, de. Ez pont létezik. 😃

2021. okt. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

#23!

Mit is írtam?

"két féle motoros van...."

Vagyis nem mozdonyvezetőt írtam, és nem pilótát, hanem motorost.

Szóval nem keverem. ;)

2021. okt. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!