Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mièrt kell szivatni a másikat,...

Mièrt kell szivatni a másikat,mások veszèlyeztetèsèvel?

Figyelt kérdés

sztori:

2*1sávos út. (haza fele jövet) zárovinal. idióta 1 előzi idióta 2-t. kb 150-200 m en előzte az egyik a másikat,mivel akit előztek szabálytalanul, rágyorsított. Èn ebből kiszoktam maradni, ha engem így előznek beengedem. Van vèr a pucámba,de ez felesleges. A gond akkor jött, mikor szemből jöttek. a visszapillantóból láttam,hogy az előzès nincs befejezve, 70 nèl meg a frontál katasztrófális, úgyhogy belassítottam elèg rendesen, ezzel feltartva az előzendő járművet. Utólag azt mondom, ha ezt nem teszem akkor frontális lett volna a vège. nem magamat fèltettem, mert èn nem szívtam volna, de egy vètlem ember... mi vezet rá egy embert ilyenre?


2021. szept. 21. 23:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ne is akard megtudni.
2021. szept. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!