Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mièrt kell szivatni a másikat,...

Mièrt kell szivatni a másikat,mások veszèlyeztetèsèvel?

Figyelt kérdés

sztori:

2*1sávos út. (haza fele jövet) zárovinal. idióta 1 előzi idióta 2-t. kb 150-200 m en előzte az egyik a másikat,mivel akit előztek szabálytalanul, rágyorsított. Èn ebből kiszoktam maradni, ha engem így előznek beengedem. Van vèr a pucámba,de ez felesleges. A gond akkor jött, mikor szemből jöttek. a visszapillantóból láttam,hogy az előzès nincs befejezve, 70 nèl meg a frontál katasztrófális, úgyhogy belassítottam elèg rendesen, ezzel feltartva az előzendő járművet. Utólag azt mondom, ha ezt nem teszem akkor frontális lett volna a vège. nem magamat fèltettem, mert èn nem szívtam volna, de egy vètlem ember... mi vezet rá egy embert ilyenre?


2021. szept. 21. 23:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
Akkor végül is te voltál idióta 3, aki legelől ment, feltartotta idióta 2-t, majd elkezdte nyomni a gázt, idióta 2 is elkezdte nyomni a gázt, mire idióta 3 előzőtt. 🤭
2021. szept. 22. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Mert nagyon sok embernek mentális gondjai vannak, amiket az utakon vezetnek le.
2021. szept. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Te mentél legelől. Feltartottad a forgalmat, mert 70el mentél.

Aztán csodálkozol hogy a harmadik autó előzni kezd, a második gyorsít ahogy gyorsítasz. De a harmadik már nem bírja el a cammogást, ezért előzni kezd.


Végül is, akkor mi okozta az egész vészhelyzetet? A forgalom feltárása indokolatlan lassú közlekedés végett.

Ergó mindenki egyformán hülye volt(te is)

2021. szept. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%

És egyébként a legveszélyesebb ilyenkor fékezni, mivel aki előz nem tudja hogy fékezni fogsz.

Ergó, ha látja, hogy nem fér be, akkor fékez és visszahúzódik.

De ezt nem tudja megtenni, ha random befékezel előtte.

2021. szept. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
70 es táblánál városon belül 70 nel feltartani? az jó...
2021. szept. 22. 09:44
 6/11 A kérdező kommentje:
5: nem azt írtam hogy satusztam....
2021. szept. 22. 09:45
 7/11 A kérdező kommentje:
Ès nem èn gyorsítottam rá, hanem azt akit előztek... kis szöveg èrtès... èn egyenletes tempóval mentem....
2021. szept. 22. 09:49
 8/11 A kérdező kommentje:
akkor írom újra: èn mentem elől. mögöttem lemaradva 2 autó. A 2 autóból a hátsó előzött. megvolt a sebessège ès a hely is. De mögöttem lèvőgyorsított ezèrt nem bírt visszasorolni, èsmivel felgyorsítottak pl 80 ra ès èn maradtam a sebessègem elfogyott a távolság. Ez egy hosszabb előzès lett ès jöttek szembe.azt nem tudom hogy ott az előző rágyorsított e (gondolván hogy bejön elèm) ezèrt fèkeztem....
2021. szept. 22. 10:00
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert kispöcsű köcsögök. A frontális egyébként 30-al is élvezetes játék, meg oldalról is. Ugye mindenkinek hiányzik egy kisebb koccanás miatti 1-2 millió Ft-os pénzkidobás, nagyobb esetén pedig a megnyomorodás, megdöglés.
2021. szept. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
őszinte leszek, sose volt balesetem, mèg koccanás sem... nem tudom milyen èrzès lehet (nem mintha kipróbálnám)
2021. szept. 22. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!