Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ilyen esetben ez cserbenhagyás...

Ilyen esetben ez cserbenhagyásos balaset vol?

Figyelt kérdés
A tegnapi nap folyamán koccantam egy motorossal kiszálltam megkérdeztem ,hogy jól van-e a motornak külső sérülési nyomát nem láttam viszont a sokk hatására tudom be, hogy nem álltam félre hanem haladtam tovább a forgalommal. Félre kellett volna állnom.
2021. aug. 20. 06:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Fontos részt kihagytál.

Mit mondott a motoros?

Ga azt, hogy semmi gond. Nem sérült, jól van. A moci is rendben van, nincs tenni valo.

Ha így volt, akkor mi a gond?

Ha meg nem, akkor köteles lettél volna mindent megtenni a motorosért, és kárbejelentőt kitölteni vele együtt.

2021. aug. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja, a külső sérülésről:

Igaz autó, de mindegy.

Lámpánál áltam, amikor belém jöttek.

Szemre max. 15-20k firintos kárt gondoltam. A kárszakértő közel 400k forintos javítási keretet állapított meg.

2021. aug. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta ,hogy jól van,de nézzem a motornak a kerék sárvédőjét amin nem láttam percenést sem. Stresszelek ,hogy miért nem húzódtam félre.
2021. aug. 20. 07:37
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A pontos minősítést nem tudom, mert ha ő rendben volt, akkor további teendőd ezzel nem volt.

De ha jelezte a sárvédőt, és te csak ránéztél és csókolom, akkor az nem volt tisztességes.

2021. aug. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a motoros nem maga nézi meg a járművét, hanem megkéri a baleset okozóját hogy ellenőrizze, ott valami komoly baj van. Mármint a motoros fejében. Tehát nincs rendben, orvosi ellátásra és/vagy kezelésre szorul.

Olyan nincs, hogy ő nem nézi meg. Nem életszerű. Valami nem kerek a sztorival.

2021. aug. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Pedig így volt utolsó
2021. aug. 20. 12:38
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"kiszálltam megkérdeztem"

"nem álltam félre hanem haladtam tovább a forgalommal"

Ez csak nekem ellentmondásos???

2021. aug. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
7: nem.
2021. aug. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
Ha megtémázgattátok akkor megálltál és ottmaradtál amíg kellett. Kónnyen lehet az is, hogy a motoroshuszár be volt piálva.
2021. aug. 21. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
7-es amikor neki koccantam akkor kiszálltam megkérdeztem,hogy ő jol van-e azt mondta,hogy igen,de nézzem meg a motort én nem láttam semmit rajta csak az idegesít,hogy nem álltam félre valahova megbeszélni. Ő is így látja-e a motort.
2021. aug. 21. 08:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!