Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mièrt keverik az emberek a...

Mièrt keverik az emberek a fogalmakat?

Figyelt kérdés

Volt egy balesetem. Ketten voltunk rèsztvevők. Fiatalabb sràc odajött hogy jól vagyok e (Hozzàm jött màsodiknak. Minden tiszeletem az övè ettől függetlenül, ha komoly a baj akkor kell az ilyen ember.) nekem annyi volt hogy a bal ablakot lefejeltem,ezèrt felszakatt a homlokom meg szèdülès, a màsik nő meg lefejelte kormànyt mert nem volt bekötve eltört az orra.A srác jól mondott szinte mindent, annyi hogy 23 nak nèzet de 30 vagyok (de ez nem lényeg) Ami magyobb hiba volt hogy sokkos állapotot mondott a diszpècsernek, ez viszont nem volt igaz. Kèt főt mondott sokkosnak, enyhèn zavart voltam, de sokkos nem :) Azt hozzáteszem inkább hívjon pl újra èlesztèshez mentőt, a legrosszabb esetben az lesz... de a srác a sokkos állapotra azt èrtette hogy ledöbben, megijed, fèl, leblokkol...

mièrt kevernek ilyen dolgokat az emberek?


2021. aug. 9. 12:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Jó jó, balesetin dolgozom mint intenzív szakápoló, szóval azért vágom mi az a sokk. Nem várható el egy laikustól, hogy tudja a fogalmát, meg nem is kell. A mentő hidd el érteni fogja, hogy mi a helyzet. Hírekben is használjám ezt a kifejezést.
2021. aug. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Továbbra is azt tudom mondani, ha megkérdik, hogy bammeg, ha qva sokk vér van akkor qva sokk vér van és mindjárt elájulok én is. Küldje a mentőt oda ahol a telefonomat látja, mert fogalmam sincs hol vagyok a tök sötét országúton. Az összes többi esetben vagy kábé semmi baja, vagy egyértelműen meghótt.
2021. aug. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!