Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ilyen estben mehetek tovább,...

Ilyen estben mehetek tovább, vagy helyesen tettem, hogy megkèrdeztem, hogy mindenki jól van e?

Figyelt kérdés
Röviden: Baleset elkerülèse miatt, vèszfèkeznem kellett.Mögöttem egy busz jött. Nem blokkolt kerèkkel állt meg, de elèg intenzív fèkezès volt. Megkèrtem a buszsofőrt, kèrdezzen meg mindenkit hogy jól van e, senki nem jelentkezett, hogy baja esett. Ez nekem kötelessègem, vagy h..lyèt csináltam magamból. Ha nem kèrdezem meg, akkor elkövetek valamit?
2021. aug. 4. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

nem kell ennyire kedvesnek lenni

ha lett is volna bajuk, nem a te hibád lett volna

amúgyis lettek volna elegen, hogy segítsenek egymáson, ha kell

2021. aug. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem követsz el semmit, de maradj ilyen, manapság sajnos ritka, hogy valaki figyeljen a másikra, nemhogy ennyire! :)
2021. aug. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
És közben blokkoltátok az utat? Elég nagy baromságnak hangzik.
2021. aug. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
van ennèl egy szebb törtènet... de azt inkább hagyjuk... :) (nem negatív törtènet)
2021. aug. 4. 13:12
 5/7 A kérdező kommentje:
többsávos volt enyhe forhalommal. Ki tudtak kerül arra a 4 percre...
2021. aug. 4. 13:13
 6/7 anonim válasza:
nem volt muszaj megkerdezned es nagyon jol tetted hogy ezt csinaltad, eleg ritka mar az ilyen! alapbol semmi nem tortent volna ha nem kerdezed meg
2021. aug. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha belédment volna hátúlról, és az utasok megsérültek volna, akkor sem lennél hibás, hiszen ilyen esetben mindig az issza meg a levét, aki nem tartotta be a követési távolságot.
2021. aug. 30. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!