Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Èn hibáztam valamit? Kellett...

Èn hibáztam valamit? Kellett volna valamit tennem?

Figyelt kérdés
Volt egy furcsa szituáció. Dugó volt, az előttem lèvő telefonozott.Mikor felnèzett, hirtelen satuzot.Engem nem èrt váratlanul, kellemesen megáltam. Állt ott, aztán picit tolatott, majd elment. Úgy èreztem, hogy koccant, de nem láttam. Kb 10 km/h törtènt a szitu. Volt kèznèl papír toll felírtam márka (pontos) szín, rendszám. Aki előtte volt vèszvillogózni kedzett. Gondoltam ki fog szálni, lettem volna tanu is. Majd kb 1 perc már kikapcsoltam az övet, hogy odamegyek, erre ő is elmentem.Mondtam akkor jó van, ő tudja. Ilyenkor nekem mindenkèpp oda kell menni? nem lehetett szemèlyi sèrülès, ès úgy voltam vele (mert a koccanásba nem voltam biztos, csak hogy vèszfèkezès volt) hogy ha neki mentek akkor ki fog szálni mert èn is kiszálnèk. Nem dudáltam le meg más se, aki olyan volt kikerült senki se siettette vagy hogy mièrt áll ott... Vèlemèny, tanács?
2021. júl. 26. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
25%
Irigylem a problémáidat.
2021. júl. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
Én meg a szabadidődet, egyes.
2021. júl. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%

Jól tetted kérdező, hogy felírtad ezeket az adatokat mert az elől haladó "sértett" jármű vezetője valószínűleg ezeket nem tudta volna felírni.


Ilyenkor ha incidens történik szépen kiszállsz, megkérdezed mi történt és ha a másik sofőr cserbenhagyásra panaszkodik oda adod neki az adatokat és így mindenki jól jár.

2021. júl. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!