Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Legfejlettebb Tesla Model? Lent

Legfejlettebb Tesla Model? Lent

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy Elon Musk a 3 és Y modelleken teszteli az új önvezetési terveit, most például a nélkülözhetetlennek tűnő, de drága radar kihagyását. A Model S és X meg (gondolom) megkapja a már bevált technológiát. Kérdésem már csak az, hogy ha valaki most akarna csak az önvezetésben fejlett Teslát venni, melyiknél kéne próbálkoznia? (Jelzem, ez nem én vagyok és nem is ajánlanom kell, csak érdekel hogy most akkor melyik a leginkább önvezető képes model?) Model 3/Y vagy S/X?

2021. júl. 12. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Mindegy, ugyanazt tudják.
2021. júl. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Mindenképp Model S. A többi nagyon gagyi.
2021. júl. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Wadmalac ***** válasza:

A Model S-be is szépen lassan költöznek be a 3-asban és Y-ban már bevezetett újítások, hogy a vezetési segédlet résznél mennyire van lemaradva, azt nem tudom.

De továbbra se hívjuk ezt önvezetésnek, csak vezetési segédletnek, elég sok baleset volt már a félreértelmezésből.

2021. júl. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!