Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A közlekedési morál romlott...

A közlekedési morál romlott vagy egyszerűen csak terjednek az autós kamerák?

Figyelt kérdés
Mitől érzem azt hogy egyre több a baleset meg az idióta?
2021. jún. 30. 07:15
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Na mesélj az előzményekről, amitől záróvonalon kell előzni, aztán a bal oldali útpadkán telefosott gatyával megállni, miután épphogy elkerülte a frontális ütközést?
2021. jún. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
És ácsi, nem azért vették el a jogsiját mert az a rossz csúnya gonosz motoros felvette, hanem azért mert emberi lényhez méltatlan módon vezetett.
2021. jún. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
94%
ITGuy - az elsö eset, hogy 100%-ban egyet értek veled, tökéletesen igazad van!.
2021. jún. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Na, mi van egyes?

Elvitte a cica a nyelvedet?

2021. jún. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Látom eszkalálódott a topic... nem az Audis miatt irtam ki a kérdést, de most már engem is érdekel hogy a kommentelő minek védi azt a barmot, nem volt százas amit csinált, akkor se ha életében először próbálkozott (amit kétlek).
2021. júl. 1. 10:21
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kommentelő maga az Audis. :D

Az ilyen egy agresszív, pszichopata állat, nemhogy a jogsiját vettem volna el, hanem le is sittelném vagy 10 évre, csak ez nem az az ország. Potenciális elmebeteg, aki lehet holnapután velem jön szembe, vagy veled, vagy az anyáddal. Remélem soha nem kapja vissza a jogsiját, csak az a baj, hogy az ilyennek nem kell az, simán beül jogsi nélkül.

2021. júl. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!