Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Feljelenteni magamat megéri?

Feljelenteni magamat megéri?

Figyelt kérdés

Volt egy korábbi kérdésem:


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__kozlekedesbiztons..


Napokban próbáltam felkeresni a tulajt, de nem sikerült... Aztán olyat is olvastam, hogy feljelenteni magamat. De nem tudom, az illető megtette-e, szinte semmit nem tudok az autóról, max. csak a parkolót.

Mennyire éri meg?


2021. jún. 29. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

durva, hogy még mindig ezen pörögsz

semennyire nem éri meg

2021. jún. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, megteheted. Besétálsz a rendőrségre, mondod, hogy szeretnéd magad feladni. Ők megkérdezik mit követtél el, mondod hogy egy picurka kárt okoztál egy parkoló autóban. Ők kiröhögnek, elzavarnak, hazamész. Az életed ettől vagy jobb lesz, vagy sem, ezt döntsd el te, hogy megéri-e.


De most komolyan, miért adodnelo úgy magadat, mint valami tömeggyilkos a bírósági tárgyaláson, hogy "tudom mekkora a bűnöm de nagyon megbántam"? Naponta millió ilyen eset van. Dicséretes, hogy megpróbáltad megkeresni a tulajt, ezzel nincs is baj, de ezt a történetet itt le is kellett volna zárnod. Mit akarsz te önfeljelenteni? Mi lesz a következő, önostorozás? Önéheztetés? Seppuku?


Engedd már el.

2021. jún. 30. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyj egy cetlit a szélvédőjén a telefonszámoddal.
2021. jún. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha ennyire zavar, hagyjál cetlit.

De egyébként az autó használati eszköz, előfordulnak ilyen sérülések. Igen, én is jártam már úgy, hogy meghúzták az autómat, ráadásul pont amikor már meghirdettem eladásra...

2021. jún. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hagynék, de a környéket többször átjártam és nem találom az autót magát sem :(
2021. jún. 30. 10:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Fogadj fel magánnyomozót.
2021. jún. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!