Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kinek a hibája lett volna?

Kinek a hibája lett volna?

Figyelt kérdés
Mind a ketten egy-egy kis utcából akartunk kikanyarodni(egymással szembe voltunk) Ő jobbra, én balra(tehát egy irányba). Mind a kettőnknek elsőbbség adás táblája volt. Amikor én elindultam szép lassan néztem balról senki, szemből senki, jobbról senki, már kint voltam a főúton, és kanyarodtam, akkor ért oda szemből a faszi, ő meg kanyarodott jobbra, de nem tudtam elengedni már.. Szerencsére baj, vita nem lett belőle . Kíváncsi vagyok a véleményekre, hogy én hibáztam-e.
2021. jún. 23. 07:02
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem fogom menteni magam, h milyen szar ez a kereszteződés. Több csattanás, tábla ki döntés is volt. Itt. Nem szokásom tokolni. De ettől függetlenül köszönöm a te véleményedet is!
2021. jún. 24. 06:47
 12/12 A kérdező kommentje:
Na, összefutottam a faszival a tom marketbe. Leszólítottam, mondta h emlékszik és elnézést kért, mondta h nem figyelt, csak balra nézett, "én kiesetem a látómezejéből". Megbeszéltük a dolgot. Köszönöm a negatív és a pozitív válaszokat is.
2021. jún. 25. 06:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!