Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Pénteken lesz a forgalmi...

Pénteken lesz a forgalmi vizsgám,viszont nagyon gyengén vezetek, sokat tökölök. Valami tanács?

Figyelt kérdés

Szóval pénteken lesz a vizsga, viszont nagyon felkészületlennek, lassúnak és határozatlannak érzem magam a forgalomban.

Miből tudnék tanulni(videó vagy bármi tananyag) amivel összeszednék annyit, hogy átmenjek a vizsgán? Nem szeretnék ismét bukni mert az a 2. lenne :(


2021. jún. 7. 20:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Tudom, hogy neked ez személyes, de ha felkészületlen, lassú és határozatlan vagy akkor sokkal jobb ha megbuksz.
2021. jún. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Megértem ezt az álláspontot is, viszont azt vegyük dzámításba, hogy a vizsgán szinte mindenért megbuksz.


Ha átmennék, utána apukámmal még sokat gyakorolnék elhagyatott területen, és forgalomban is, mielőtt vezetni kezdek egyedül.

2021. jún. 7. 21:13
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

"Valami tanács?"

igen, tanulj meg vezetni

mást nem nagyon lehet erre mondani, amíg nem tudsz jól és magabiztosan vezetni, addig egyedül nincs forgalomban helyed

az viszont nem gáz ha többet kell gyakorolnod

2021. jún. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Hany oran vagy tul?
2021. jún. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Elsőn én is ilyen voltam. Vettem még utána 10 órát jobban ment az egész.
2021. jún. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Most vagyok 90 óránál
2021. jún. 7. 22:17
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Huh, az eléggé sok. Én 55-ot vettem. Azt is sokalltam. Hidd el annyira nem vészes a vizsga. Más mint órán ülni. Nekem az oktató mondta hogy lakott területen kívül 3 kötelezettségem van. Lámpát kapcsolni, gyorsítani, 5-be váltani. Vizsgán amikor gyorsítottam ramszolt a vizsgabiztos hogy menjek max 60-al, mert setakocsikazni akar.
2021. jún. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

50 nèl minimum 40 nel menj. parkolásnál hogy hova parkolsz ès hogy 1 szer korrigálj. jobb a 2 hibapont, kint a bukás. Tükör látványosan nèzd folyqmatosan, mindig. nèzz ès láss előre. pl nèzed valaki áll a sávodba, be kell menni a belsőbe, egyből index, tükör holttèr ha nincs senki mehetsz be. jön a kereszteződès tudd hogy főútvanon mellèkúton vagy, illetve ha nincs semmi akkor egyenrangú (kiv macisat benne vèkony keresztel az egyenrangú.

lámpa:

piros megáll. piros sárga 2 mp. ennyi idő allatt kuplung 1. ha kereztbe gyalogátkelőhely van, villog a lámpa ott kuplung benyom, kèz váltón, utánna jön a te sárgád 1 esbe teszed. zöld után sárga: 50km 3mp 60km 4mp 70km 5 mp van átèrni. ne satuz. ha 50nel mèsz 60 as táblánál vállt a lámp pici gáz átèrsz. kb 20 m van a lámpa akkor viszon intenzívebb egyenletes fèk, nem kell satuzni. higgadság nyugodság. van 10 hibázás... jah ès lakott területen kívül csak max 70es korlátozó táblával lehet lámpát telepíteni, ha ilyened van akkor számolj arra hogy korlátozás van. ès hogy kereszteződès után 50 es ha nincs megismètelve... sok sikert...

2021. jún. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ne tökölj !
2021. jún. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
"(kiv macisat benne vèkony keresztel az egyenrangú." Baromságot ne írjunk már neki "tanács" címszóval! A macisajt az az elsőbbségadás kötelező tábla beceneve, ami csúcsán álló háromszög. Egyenrangú útkereszteződésre a veszélyt jelző tábla egy típusa figyelmeztethet, ami talpán álló háromszög.
2021. jún. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!