Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Lekopott útburkolati jel...

Lekopott útburkolati jel miatt bukattak meg forgalmin szerintetek ez teljesen jogos?

Figyelt kérdés
A vizsga utolsó 5 percében beparkoltam egy olyan helyre ahol tábla nem jelezte a megállás tiltását csak egy 20 éve felfestett X volt, amit kocsiból szabad szemmel nem lehet látni annyira le van kopva. Csak abban az esetben látható minimálisan, ha kiszállok az autóból és megnézem, de úgy is alig. Azért érzem igazságtalannak, mert ha láttam volna a felfestést nyilván nem álltam volna be oda.

2021. jún. 2. 16:00
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Nyilván csak úgy nem festenek X-et az útra, tehát valószínűleg volt ott egy kapu vagy tűzcsap vagy valami, ami mellett alapból tilos parkolni.
2021. jún. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Nekem az jött le, hogy direkt vittek oda, hátha beszopod, aztán a legközelebbi vizsgára borítékkal mész, de biztos én vagyok a paranoiás.
2021. jún. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem kapubejáró volt, hanem kukák voltak az úttól 5méterre tehát ilyen kukatároló-szerűség volt beljebb:/
2021. jún. 2. 16:10
 4/10 A kérdező kommentje:
#2 ez bennem is felmerült egyébként, számtalan helyen be lehetett volna parkolni útközben, itt ahol kellett köztudott hogy szinte sosincs szabad hely
2021. jún. 2. 16:11
 5/10 Psylocyber ***** válasza:
94%

Ez itt Kelet-Európa :D, legalább megtanulod, hogy mire számíts az életben. Elnézed, mert nem látszik a festés és közteres azonnal jön büntetni, kb ebből élnek.

jah és igen #2 simán lehet h direkt vittek oda:D

2021. jún. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ez direkt köcsögség volt a részükről.
2021. jún. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sejtettem, hogy kukabehajtó... Nálunk is van. Viszont ez köcsögség volt, mert olyan helyen meg lehet állni, csak várakozni (parkolni) nem. Ez nem is kreszfestés.
2021. jún. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Na és mi van, ha hóban vizsgázol?
2021. jún. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
14%
Most tettesd azt, hogy soha nem jártatok még arra oktatás során... Jogos volt a bukta.
2021. jún. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
89%
Emiatt semmiképpen. Ez csak egy félpontocska fele, inkább az érdekelne, hogy a többi mi volt.
2021. jún. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!